- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 17" zadní KTM 690 ENDURO / R 08-, 690 RALLY 07-10, 690 SUPERMOTO 08-10, SMC 690 08-, HUSABERG FS 570 10-11, HUSQVARNA 701 ENDURO / SUPERMOTO 16-, (8G/300-36) (75010173188; 75010073199) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 17" zadní KTM 690 ENDURO / R 08-, 690 RALLY 07-10, 690 SUPERMOTO 08-10, SMC 690 08-, HUSABERG FS 570 10-11, HUSQVARNA 701 ENDURO / SUPERMOTO 16-, (8G/300-36) (75010173188; 75010073199) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
Podobné produkty
0 hodnocení
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
109 Kč
/
ks
90 Kč
bez DPH
109 Kč
/
ks
90 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
109 Kč
/
ks
90 Kč
bez DPH
109 Kč
/
ks
90 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
579 Kč
/
ks
479 Kč
bez DPH
579 Kč
/
ks
479 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
269 Kč
/
ks
222 Kč
bez DPH
269 Kč
/
ks
222 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
569 Kč
/
ks
470 Kč
bez DPH
569 Kč
/
ks
470 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
1 759 Kč
/
ks
1 454 Kč
bez DPH
1 759 Kč
/
ks
1 454 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Související zboží7
špice s niply komplet. 17" zadní KTM 690 ENDURO / R 08-, 690 RALLY 07-10, 690 SUPERMOTO 08-10, SMC 690 08-, HUSABERG FS 570 10-11, HUSQVARNA 701 ENDURO / SUPERMOTO 16-, (8G/300-36) (75010173188; 75010073199) (CC PRODUCTS)Externí sklad 3 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 17" zadní KTM 690 ENDURO / R 08-, 690 RALLY 07-10, 690 SUPERMOTO 08-10, SMC 690 08-, HUSABERG FS 570 10-11, HUSQVARNA 701 ENDURO / SUPERMOTO 16-, (8G/300-36) (75010173188; 75010073199) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- HUSQVARNA 701 ENDURO 2016
- HUSQVARNA SUPERMOTO 2016
- KTM ADVENTURE 990 2008-2010
- KTM ADVENTURE 990 ABS 2006-2012
- KTM ADVENTURE 990 DAKAR EDITION ABS 2011
- KTM ADVENTURE 990 LC8 2006
- KTM ADVENTURE 990 LIMITED EDITION ABS 2011
- KTM ADVENTURE 990 R 2009-2012
- KTM ADVENTURE 990 R SPECIAL EDITION ABS 2011
- KTM ENDURO 690 2008-2011
- KTM ENDURO 690 R 2009-2013
- KTM ENDURO 690 R ABS 2014-2018
- KTM R 2008
- KTM SMC 660 LC4 SUPERMOTO FACTORY EDITION 2004
- KTM SMC 660 SUPERMOTO 2003-2006
CC Products OEM Replacement – sada špic, zadní kolo 17", 36 ks, 8G/300mm, stříbrná, pro enduro.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Délka špice | 300 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný, 3.5x0.6 |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
| Závit niplu | 3.5x0.6 |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 17" |
| Náboj | OEM |
| Typ použití | Enduro |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- KTM 690 ENDURO (2008-)
- KTM 690 ENDURO R (2008-)
- KTM 690 RALLY (2007-2010)
- KTM 690 SUPERMOTO (2008-2010)
- KTM SMC 690 (2008-)
- Husaberg FS 570 (2010-2011)
- Husqvarna 701 ENDURO (2016-)
- Husqvarna 701 SUPERMOTO (2016-)
| Nahrazuje OEM díly | 75010173188, 75010073199 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely |
| Kompatibilní ráfek | 17" ráfek pro enduro a supermoto modely |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 4,0x300 mm
- 36 ks mosazných niplů
- montážní návod
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0396 |
Poznámky
Kompletní sada špic a niplů pro zadní kolo 17" pro modely KTM, Husaberg a Husqvarna. Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Použijte středně pevné zajišťovací lepidlo na závity niplů. Špice vyrobené ze švédské nerezové oceli s vysokou pevností v tahu 1450 N/mm². Kompatibilní s originálními náboji uvedených modelů.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Související zboží 7
0 hodnocení
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
109 Kč
/
ks
90 Kč
bez DPH
109 Kč
/
ks
90 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
109 Kč
/
ks
90 Kč
bez DPH
109 Kč
/
ks
90 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
579 Kč
/
ks
479 Kč
bez DPH
579 Kč
/
ks
479 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
269 Kč
/
ks
222 Kč
bez DPH
269 Kč
/
ks
222 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
569 Kč
/
ks
470 Kč
bez DPH
569 Kč
/
ks
470 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
1 759 Kč
/
ks
1 454 Kč
bez DPH
1 759 Kč
/
ks
1 454 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
Zboží zařazeno v kategoriích













.png)