- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 10" zadní KTM SX 50 PRO 04-11, SX 50 MINI 09-11 10G/225-28 (451.10.071.110) (50-255) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 10" zadní KTM SX 50 PRO 04-11, SX 50 MINI 09-11 10G/225-28 (451.10.071.110) (50-255) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 10" zadní KTM SX 50 PRO 04-11, SX 50 MINI 09-11 10G/225-28 (451.10.071.110) (50-255) (CC PRODUCTS)Externí sklad 1 ks1 719 Kč/ ks1 421 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 10" zadní KTM SX 50 PRO 04-11, SX 50 MINI 09-11 10G/225-28 (451.10.071.110) (50-255) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- KTM SX 50 PRO-SENIOR LC 2004-2005
- KTM SX 50 PRO JUNIOR LC 2006-2009
CC PRODUCTS OEM Replacement – sada špic, zadní kolo 10", 28 ks, 10G/225mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 28 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 10G (3 mm) |
| Délka špice | 225 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 28 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 10" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- KTM SX 50 PRO (2004-2011)
- KTM SX 50 MINI (2009-2011)
| Nahrazuje OEM díly | 451.10.071.110 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely KTM |
| Kompatibilní ráfek | 10" originální ráfek pro KTM SX 50 |
Obsah balení
- 28 ks špic z nerezové oceli 10G/225 mm
- 28 ks niplů
- kompletní sada pro zadní kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0255 |
| Interní kód výrobce | 50-255 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro zadní kolo 10" motocyklů KTM SX 50. Špice vyrobeny ze švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Při montáži se doporučuje použít Loctite na závity niplů. Před montáží zkontrolujte kompatibilitu průměru otvorů v ráfku s velikostí dodaných niplů. Tento produkt nahrazuje originální díl KTM s číslem 451.10.071.110.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)