- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 12" zadní KAWASAKI KX 65 00-, SUZUKI RM 65 03-05 10G/250-28 (41029-1303; K4102-91303) (50-266) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 12" zadní KAWASAKI KX 65 00-, SUZUKI RM 65 03-05 10G/250-28 (41029-1303; K4102-91303) (50-266) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 12" zadní KAWASAKI KX 65 00-, SUZUKI RM 65 03-05 10G/250-28 (41029-1303; K4102-91303) (50-266) (CC PRODUCTS)Externí sklad 2 ks1 719 Kč/ ks1 421 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 12" zadní KAWASAKI KX 65 00-, SUZUKI RM 65 03-05 10G/250-28 (41029-1303; K4102-91303) (50-266) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- KAWASAKI KX 65 A 2000-2007
- SUZUKI RM 65 2003-2005
CC Products OEM Replacement – sada špic, zadní kolo 12", 28 ks, 10G/250mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 28 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 10G (3 mm) |
| Délka špice | 250 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | J-ohyb |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Zahnutá, 90° |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 28 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 12" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Kawasaki KX 65 (2000-)
- Suzuki RM 65 (2003-2005)
| Nahrazuje OEM díly | 41029-1303, K4102-91303 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely |
| Kompatibilní ráfek | 12" ráfek pro motocrossové motocykly |
Obsah balení
- 28 ks špic z nerezové oceli 10G/250 mm
- 28 ks mosazných niplů
- montážní návod
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0266 |
| Interní kód výrobce | 50-266 |
Poznámky
Kompletní sada špic a niplů pro 12" zadní kolo motocyklů Kawasaki KX 65 (2000 a novější) a Suzuki RM 65 (2003-2005). Špice vyrobené ze švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů je 3-5 Nm. Při montáži se doporučuje použít Loctite na závity niplů. Před montáží zkontrolujte kompatibilitu průměru otvorů v ráfku s velikostí niplů.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)