- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 12" zadní KAWASAKI KX 60 86-01, SUZUKI RM 60 03, 10G/225-32 (K4102-91069; K4103-01060) (50-264) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 12" zadní KAWASAKI KX 60 86-01, SUZUKI RM 60 03, 10G/225-32 (K4102-91069; K4103-01060) (50-264) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 12" zadní KAWASAKI KX 60 86-01, SUZUKI RM 60 03, 10G/225-32 (K4102-91069; K4103-01060) (50-264) (CC PRODUCTS)Externí sklad 1 ks1 839 Kč/ ks1 520 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 12" zadní KAWASAKI KX 60 86-01, SUZUKI RM 60 03, 10G/225-32 (K4102-91069; K4103-01060) (50-264) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- KAWASAKI KX 65 A 2000-2001
- KAWASAKI KX 60 B 1986-2001
CC Products OEM Replacement – sada špic, zadní kolo 12", 32 ks, 10G/225mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 32 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 10G (3 mm) |
| Délka špice | 225 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný, M3.5 |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 32 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
| Závit niplu | M3.5 |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 12" |
| Ráfek | OEM |
| Náboj | OEM |
| Vzor pletení | 3-křížové |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Kawasaki KX 60 (1986-2001)
- Suzuki RM 60 (2003)
| Nahrazuje OEM díly | K4102-91069, K4103-01060 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely |
| Kompatibilní ráfek | 12" originální ráfek |
Obsah balení
- 32 ks špic z nerezové oceli 10G/225mm
- 32 ks mosazných niplů
- montážní instrukce
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0264 |
| Interní kód výrobce | 50-264 |
Poznámky
Kompletní sada špic a niplů pro zadní kolo 12" motocyklů Kawasaki KX 60 (1986-2001) a Suzuki RM 60 (2003). Špice jsou vyrobeny ze švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů je 3-5 Nm. Při montáži se doporučuje použití Loctite na závity. Nahrazuje originální díly K4102-91069 a K4103-01060.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)