- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 14" zadní YAMAHA YZ 80 / 85 93-16 10G/250-32 (4ES-25304-20) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 14" zadní YAMAHA YZ 80 / 85 93-16 10G/250-32 (4ES-25304-20) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 14" zadní YAMAHA YZ 80 / 85 93-16 10G/250-32 (4ES-25304-20) (CC PRODUCTS)Externí sklad 3 ks1 839 Kč/ ks1 520 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 14" zadní YAMAHA YZ 80 / 85 93-16 10G/250-32 (4ES-25304-20) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- YAMAHA YZ 80 1993-2001
CC PRODUCTS OEM Replacement – sada špic, zadní kolo 14", 32 ks, 10G/250mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 32 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 10G (3 mm) |
| Délka špice | 250 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 32 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 14" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Yamaha YZ 80 (1993-2016)
- Yamaha YZ 85 (1993-2016)
| Nahrazuje OEM díly | 4ES-25304-20 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely |
| Kompatibilní ráfek | 14" ráfek pro motokros |
Obsah balení
- 32 ks špic z nerezové švédské oceli
- 32 ks niplů
- montážní návod
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0038 |
Poznámky
Kompletní sada špic a niplů pro zadní kolo 14" motokrosových motocyklů Yamaha YZ 80/85. Špice vyrobené z nerezové švédské oceli s tahovou pevností 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Před montáží doporučujeme použít Loctite na závity niplů. Před objednáním ověřte kompatibilitu s vaším ráfkem a nábojem. Špice jsou přímé s kolmou hlavou 90°.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)