- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 19" přední YAMAHA YZ 80 / 85 93-16 10G/250-32 (4LB-25104-00) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 19" přední YAMAHA YZ 80 / 85 93-16 10G/250-32 (4LB-25104-00) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 19" přední YAMAHA YZ 80 / 85 93-16 10G/250-32 (4LB-25104-00) (CC PRODUCTS)Externí sklad 4 ks1 719 Kč/ ks1 421 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 19" přední YAMAHA YZ 80 / 85 93-16 10G/250-32 (4LB-25104-00) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- YAMAHA YZ 80 1993-2001
CC Products OEM Replacement – sada špic, přední kolo 19", 32 ks, 10G/250mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 32 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 10G (3 mm) |
| Délka špice | 250 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 32 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 19" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Yamaha YZ 80 (1993-2016)
- Yamaha YZ 85 (1993-2016)
| Nahrazuje OEM díly | 4LB-25104-00 |
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro uvedené modely Yamaha YZ 80/85 |
| Kompatibilní ráfek | 19" přední ráfek pro motokros |
Obsah balení
- 32 ks špic z nerezové oceli 10G/250mm
- 32 ks mosazných niplů
- montážní pokyny
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0036 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro přední kolo motokrosových motocyklů Yamaha YZ 80/85 z let 1993-2016. Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Před montáží se doporučuje použití zajišťovací hmoty typu Loctite na závity niplů. Špice jsou vyrobeny z kvalitní švédské nerezové oceli s vysokou pevností v tahu. Před instalací zkontrolujte kompatibilitu rozměrů otvorů v ráfku s dodanými niply.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)