- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 17" přední YAMAHA YZ 80 / 85 93-14 10G/250-32 (4ES-25104-20) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 17" přední YAMAHA YZ 80 / 85 93-14 10G/250-32 (4ES-25104-20) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 17" přední YAMAHA YZ 80 / 85 93-14 10G/250-32 (4ES-25104-20) (CC PRODUCTS)Externí sklad 3 ks1 839 Kč/ ks1 520 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 17" přední YAMAHA YZ 80 / 85 93-14 10G/250-32 (4ES-25104-20) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- YAMAHA YZ 80 1993-2001
CC Products OEM Replacement – sada špic, přední kolo 17", 32 ks, 10G/250mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 32 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 10G (3 mm) |
| Délka špice | 250 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 32 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 17" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Yamaha YZ 80 (1993-2014)
- Yamaha YZ 85 (1993-2014)
| Nahrazuje OEM díly | 4ES-25104-20 |
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro uvedené modely Yamaha |
| Kompatibilní ráfek | 17" přední ráfek pro Yamaha YZ 80/85 |
Obsah balení
- 32 ks špic z nerezové oceli 10G x 250 mm
- 32 ks niplů
- kompletní sada pro přední kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0037 |
Poznámky
Kompletní sada špic a niplů pro přední kolo 17" na motocyklech Yamaha YZ 80 a YZ 85 z let 1993-2014. Špice jsou vyrobeny ze švédské nerezové oceli s pevností 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů je 3-5 Nm. Při montáži doporučujeme použít Loctite na závity niplů. Nahrazuje originální díl s číslem 4ES-25104-20.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)