- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 16" zadní HONDA CR 80 R 96-02, CR 85 03-07 32-9G/250 (32X196mm) (06420-GBF-860) (50-249) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 16" zadní HONDA CR 80 R 96-02, CR 85 03-07 32-9G/250 (32X196mm) (06420-GBF-860) (50-249) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 16" zadní HONDA CR 80 R 96-02, CR 85 03-07 32-9G/250 (32X196mm) (06420-GBF-860) (50-249) (CC PRODUCTS)Externí sklad 1 ks1 839 Kč/ ks1 520 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 16" zadní HONDA CR 80 R 96-02, CR 85 03-07 32-9G/250 (32X196mm) (06420-GBF-860) (50-249) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- HONDA CR 80 RB 1996-2002
CC Products OEM Replacement – sada špic, zadní kolo 16", 32 ks, 9G/196mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 32 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka špice | 196 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 32 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 16" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Honda CR 80 R (1996-2002)
- Honda CR 85 (2003-2007)
| Nahrazuje OEM díly | 06420-GBF-860 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely Honda |
| Kompatibilní ráfek | 16" ráfek pro motokros |
Obsah balení
- 32 ks špic z nerezové oceli 3,6×196 mm
- 32 ks niplů
- kompletní sada pro zadní kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0249 |
| Interní kód výrobce | 50-249 |
Poznámky
Špice z kvalitní švédské nerezové oceli pro Honda CR 80 R a CR 85. Doporučený utahovací moment niplů je 3–5 Nm. Při montáži se doporučuje použít Loctite na závity niplů. Kompatibilní s originálními ráfky a náboji pro uvedené modely. Před montáží zkontrolujte kompatibilitu velikosti otvorů v ráfku s dodávanými niply.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)