- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 17" zadní YAMAHA TT 600 E 94-99, TT 600 RE 04-05 8G/300-36 (4GV-F5311-00) (50-231) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 17" zadní YAMAHA TT 600 E 94-99, TT 600 RE 04-05 8G/300-36 (4GV-F5311-00) (50-231) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 17" zadní YAMAHA TT 600 E 94-99, TT 600 RE 04-05 8G/300-36 (4GV-F5311-00) (50-231) (CC PRODUCTS)Externí sklad 2 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 17" zadní YAMAHA TT 600 E 94-99, TT 600 RE 04-05 8G/300-36 (4GV-F5311-00) (50-231) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- YAMAHA TT 600 RE 2004
- YAMAHA TT 600 R 1997-2003
CC Products OEM Replacement – sada špic, zadní kolo 17", 36 ks, 8G/300mm, stříbrná, pro enduro.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Délka špice | 300 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 17" |
| Typ použití | Enduro |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Yamaha TT 600 E (1994-1999)
- Yamaha TT 600 RE (2004-2005)
| Nahrazuje OEM díly | 4GV-F5311-00 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely Yamaha TT 600 |
| Kompatibilní ráfek | 17" ráfek pro modely Yamaha TT 600 E a TT 600 RE |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli švédské kvality
- 36 ks mosazných niplů
- kompletní sada pro zadní kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0231 |
| Interní kód výrobce | 50-231 |
Poznámky
Špice z nerezové švédské oceli určené pro zadní kolo modelů Yamaha TT 600 E (1994-1999) a TT 600 RE (2004-2005). Doporučený utahovací moment niplů je 3-5 Nm. Při montáži se doporučuje použití Loctite na závity niplů. Sada nahrazuje originální díl OEM číslo 4GV-F5311-00. Před montáží zkontrolujte kompatibilitu s vaším ráfkem a nábojem.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)