- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 17" zadní YAMAHA TT 600 RE 03-07, TT 600 E 94-98 8G/275-36 (4GV-F5311-00) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 17" zadní YAMAHA TT 600 RE 03-07, TT 600 E 94-98 8G/275-36 (4GV-F5311-00) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 17" zadní YAMAHA TT 600 RE 03-07, TT 600 E 94-98 8G/275-36 (4GV-F5311-00) (CC PRODUCTS)Externí sklad 2 ks1 949 Kč/ ks1 611 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 17" zadní YAMAHA TT 600 RE 03-07, TT 600 E 94-98 8G/275-36 (4GV-F5311-00) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- YAMAHA TT 600 RE 2004
- YAMAHA TT 600 R 1997-2003
CC Products Complete Spoke Set – sada špic, zadní kolo 17", 36 ks, 8G/275mm, stříbrná, pro enduro.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Délka špice | 275 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 17" |
| Typ použití | Enduro |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Yamaha TT 600 RE (2003-2007)
- Yamaha TT 600 E (1994-1998)
| Nahrazuje OEM díly | 4GV-F5311-00 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely Yamaha TT 600 |
| Kompatibilní ráfek | 17" zadní ráfek pro Yamaha TT 600 |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové švédské oceli 4,0×275 mm
- 36 ks niplů
- kompletní sada pro zadní kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0218 |
Poznámky
Kompletní sada špic a niplů pro zadní kolo 17" motocyklů Yamaha TT 600. Špice jsou vyrobeny z kvalitní nerezové švédské oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů je 3-5 Nm. Před montáží se doporučuje použít Loctite na závity niplů. Před objednáním ověřte kompatibilitu otvorů v ráfku s velikostí dodávaných niplů. Jedná se o přímou náhradu za originální díl s OEM číslem 4GV-F5311-00.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)