- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 18" zadní HUSABERG FC 350 90-99, FC 400 96-99, FC 501 / 600 93-99, FE 350 90-99, FE 400 96-99, FE 501 90-99, FE 600 93-99 8G/300-36 (14000301; 14000601) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 18" zadní HUSABERG FC 350 90-99, FC 400 96-99, FC 501 / 600 93-99, FE 350 90-99, FE 400 96-99, FE 501 90-99, FE 600 93-99 8G/300-36 (14000301; 14000601) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
Podobné produkty
0 hodnocení
169 Kč
/
ks
140 Kč
bez DPH
169 Kč
/
ks
140 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
359 Kč
/
ks
297 Kč
bez DPH
359 Kč
/
ks
297 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
509 Kč
/
ks
421 Kč
bez DPH
509 Kč
/
ks
421 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
519 Kč
/
ks
429 Kč
bez DPH
519 Kč
/
ks
429 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
549 Kč
/
ks
454 Kč
bez DPH
549 Kč
/
ks
454 Kč
bez DPH
Externí sklad
4 ks
0 hodnocení
519 Kč
/
ks
429 Kč
bez DPH
519 Kč
/
ks
429 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
339 Kč
/
ks
280 Kč
bez DPH
339 Kč
/
ks
280 Kč
bez DPH
Externí sklad
4 ks
0 hodnocení
349 Kč
/
ks
288 Kč
bez DPH
349 Kč
/
ks
288 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Související zboží8
špice s niply komplet. 18" zadní HUSABERG FC 350 90-99, FC 400 96-99, FC 501 / 600 93-99, FE 350 90-99, FE 400 96-99, FE 501 90-99, FE 600 93-99 8G/300-36 (14000301; 14000601) (CC PRODUCTS)Externí sklad > 4 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 18" zadní HUSABERG FC 350 90-99, FC 400 96-99, FC 501 / 600 93-99, FE 350 90-99, FE 400 96-99, FE 501 90-99, FE 600 93-99 8G/300-36 (14000301; 14000601) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- HUSABERG FC 400 DESERT 1998
- HUSABERG FC 501 1993-1999
- HUSABERG FC 501 CROSS 1994-1999
- HUSABERG FC 501 E DESERT 1998
- HUSABERG FC 600 SUPERMOTO 1999
- HUSABERG FE 400 E ENDURO 1996-1999
- HUSABERG FE 400 ENDURO 1996-1999
- HUSABERG FE 501 1990-1992
CC Products Stainless Steel – sada špic, zadní kolo 18", 36 ks, 8G/300mm, stříbrná, pro enduro.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Délka špice | 300 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 18" |
| Vzor pletení | 3-křížové |
| Typ použití | Enduro |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Husaberg FC 350 (1990-1999)
- Husaberg FC 400 (1996-1999)
- Husaberg FC 501 (1993-1999)
- Husaberg FC 600 (1993-1999)
- Husaberg FE 350 (1990-1999)
- Husaberg FE 400 (1996-1999)
- Husaberg FE 501 (1990-1999)
- Husaberg FE 600 (1993-1999)
| Nahrazuje OEM díly | 14000301, 14000601 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely Husaberg |
| Kompatibilní ráfek | 18" ráfek pro zadní kolo |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli
- 36 ks mosazných niplů
- kompletní sada pro zadní kolo 18"
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0060 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro zadní kolo 18" motocyklů Husaberg z let 1990-1999. Špice jsou vyrobeny ze švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů je 3-5 Nm. Při montáži se doporučuje použít Loctite na závity. Před instalací zkontrolujte kompatibilitu s rozměry otvorů v ráfku a náboji.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Související zboží 8
0 hodnocení
169 Kč
/
ks
140 Kč
bez DPH
169 Kč
/
ks
140 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
359 Kč
/
ks
297 Kč
bez DPH
359 Kč
/
ks
297 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
509 Kč
/
ks
421 Kč
bez DPH
509 Kč
/
ks
421 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
519 Kč
/
ks
429 Kč
bez DPH
519 Kč
/
ks
429 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
549 Kč
/
ks
454 Kč
bez DPH
549 Kč
/
ks
454 Kč
bez DPH
Externí sklad
4 ks
0 hodnocení
519 Kč
/
ks
429 Kč
bez DPH
519 Kč
/
ks
429 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
339 Kč
/
ks
280 Kč
bez DPH
339 Kč
/
ks
280 Kč
bez DPH
Externí sklad
4 ks
0 hodnocení
349 Kč
/
ks
288 Kč
bez DPH
349 Kč
/
ks
288 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
Zboží zařazeno v kategoriích














.png)