- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 19" přední KTM SX 85 12-, HUSQVARNA TC 85 14-, GAS GAS MC 85 20-, (9G/250-32) (50-378) (47009074209; 4710907120630) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 19" přední KTM SX 85 12-, HUSQVARNA TC 85 14-, GAS GAS MC 85 20-, (9G/250-32) (50-378) (47009074209; 4710907120630) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 19" přední KTM SX 85 12-, HUSQVARNA TC 85 14-, GAS GAS MC 85 20-, (9G/250-32) (50-378) (47009074209; 4710907120630) (CC PRODUCTS)Externí sklad 1 ks1 839 Kč/ ks1 520 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
CC Products Stainless Steel – sada špic, přední kolo 19", 32 ks, 9G/250mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 32 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka špice | 250 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný, 3.5x0.6 |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 32 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
| Závit niplu | 3.5x0.6 |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 19" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- KTM SX 85 (2012-)
- Husqvarna TC 85 (2014-)
- Gas Gas MC 85 (2020-)
| Nahrazuje OEM díly | 47009074209, 4710907120630 |
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro uvedené modely |
| Kompatibilní ráfek | 19" ráfek pro uvedené modely |
Obsah balení
- 32 ks špic z nerezové oceli 3,6×250 mm
- 32 ks niplů
- montážní návod
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0378 |
| Interní kód výrobce | 50-378 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro přední kolo 19" určená pro motokrosové modely KTM SX 85, Husqvarna TC 85 a Gas Gas MC 85. Doporučený utahovací moment niplů 3–5 Nm. Před montáží zkontrolujte kompatibilitu otvorů v ráfku s velikostí niplů. Vyrobeno ze švédské nerezové oceli s vysokou pevností v tahu.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)