- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
TRW ZF řidítka hliníková OFF ROAD, vysoká, chromovaná (22mm)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
TRW ZF řidítka hliníková OFF ROAD, vysoká, chromovaná (22mm)Externí sklad 2 ks1 479 Kč/ ks1 222 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Technická specifikace
TRW LUCAS MX/Enduro, ohyb Vysoký motocross – řidítka 22 mm se středovou rozpěrou, barva stříbrná.
Rozměry
| AŠířka | 797 mm |
| BVýška | 75 mm |
| CPřevýšení (rise) | 204 mm |
| DŠířka upnutí | 128 mm |
| ESweep (odklon) | 225 mm |
| BvVertikální výška | 128 mm |
| Pullback (stažení dozadu) | 81 mm |
| Průměr trubky | 22 mm |
| Tloušťka stěny | 4 mm |
Materiál a provedení
- Materiál: Hliník
- Povrchová úprava: Eloxovaná
- Barva: Stříbrná
Vlastnosti
- ✓ Středová rozpěra (cross brace) – maximální tuhost a kontrola
Vhodné použití
Univerzální řidítka s upnutím 22 mm. Často používáno na: Enduro, Motocross, Quads.

TRW LUCAS
Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceTRW LUCAS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)