- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
TRW ZF řidítka ocelová 22mm SUPERBIKE COMFORT chromovaná lesklá
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
TRW ZF řidítka ocelová 22mm SUPERBIKE COMFORT chromovaná leskláExterní sklad 1 ks899 Kč/ ks743 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Technická specifikace
TRW LUCAS ohyb Superbike Comfort – řidítka 22 mm bez středové rozpěry, barva chrom.
Rozměry
| AŠířka | 720 mm |
| BVýška | 58 mm |
| DŠířka upnutí | 140 mm |
| ESweep (odklon) | 165 mm |
| Pullback (stažení dozadu) | 165 mm |
| Průměr trubky | 22 mm |
| Tloušťka stěny | 2 mm |
| Hmotnost | 790 g |
Materiál a provedení
- Materiál: Ocel
- Povrchová úprava: Chrom
- Barva: Chrom
Vlastnosti
- ✕ Bez středové rozpěry
- ✓ Možnost dovybavení středovou rozpěrou
- ✓ Laserem značená polohovací mřížka pro přesné centrování
Vhodné použití
Univerzální řidítka s upnutím 22 mm.
Křížové reference
M-200938931

TRW LUCAS
Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceTRW LUCAS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)