  5. DUNLOP 180/60B17 GT502 75V TL ZADNÍ HARLEY-DAVIDSON DOT 2023
DUNLOP 180/60B17 GT502 75V TL ZADNÍ HARLEY-DAVIDSON DOT 2023
Dostupnost
Externí sklad > 4 ks
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:620380/23
Výrobce:DUNLOP
Šířka:180
Profil:60
Průměr:17
DOT:23
Rychlostní index:V (240 km/hod)
Náprava:Zadní
Provedení:bezdušová (TL)
SKU:620380
V oblíbených Do oblíbených
Podobné produkty
    0 hodnocení
    / ks
    Externí sklad > 4 ks
    Kompletní specifikace
    Uvedená cena je za 1 kus!
    DUNLOP GT502
    Dunlop GT502
    Klíčové vlastnosti:
    Exkluzivní Harley-Davidson pneumatika
    • Jediná pneumatika oficiálně schválená Harley-Davidson pro cruiser modely
    • Vyvinuta v úzké spolupráci s týmem vehicle dynamics Harley-Davidson
    • Original Equipment (OE) výbava pro vybrané modely HD
    • Homologace přímo od Harley-Davidson
    Pokročilá konstrukce:
    • Tři plástve polyesteru v kostře pneumatiky
    • Dva sklolaminátové pásy pro větší nosnost a stabilitu
    • Computer-optimalizovaný profil běhounu stejný jako u úspěšné Arrowmax StreetSmart
    • Radiální i diagonální konstrukce podle rozměru
    Technické specifikace:
    Výkonnostní charakteristiky:
    • Snížení cupping efektu (nerovnoměrného opotřebení)
    • Rovnoměrné opotřebení po celé ploše běhounu
    • Vynikající přilnavost na suchých i mokrých površích
    • Jistota na všech površích díky optimalizovanému profilu
    • Vysoká nosnost díky zesílené konstrukci
    • Stabilita i při vyšších rychlostech a s nákladem
    Sportovní orientace:
    • Sportovnější varianta v rámci Dunlop řady pro Harley-Davidson
    • Optimalizované směsi pro lepší přilnavost a životnost
    • Sportovní dezén pro zlepšené jízdní vlastnosti
    Dostupné rozměry:
    Přední pneumatiky:
    • 80/90-21 (54V)
    • 100/90-19 (57V)
    • 120/70 R19 (60V) - radiální pro XL1200 CX Roadster
    Zadní pneumatiky:
    • 130/90 B16 (67V)
    • 150/80 B16 (71V)
    • 150/70 R18 (70V) - radiální pro XL1200 CX Roadster
    • 180/60 B17 (75V)