- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Nosiče a zavazadla
- Zavazadla
- KAPPA boční kufry 48L MONOKEY CAM SIDE KVG48A KVOYAGER hliníkové pravý / levý barva stříbrná
KAPPA boční kufry 48L MONOKEY CAM SIDE KVG48A KVOYAGER hliníkové pravý / levý barva stříbrná
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
KAPPA boční kufry 48L MONOKEY CAM SIDE KVG48A KVOYAGER hliníkové pravý / levý barva stříbrnáExterní sklad 2 ks14 149 Kč/ ks11 693 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Boční kufry – pár od KAPPA z řady K'Voyager, objem 48 l. Barva: stříbrný. Montážní systém: Monokey.
Objem a hmotnost
| Objem | 48 l |
| Hmotnost | 7,6 kg |
| Maximální zatížení | 10 kg |
| Tloušťka stěny | 2 mm |
| Záruka | 2 roky |
Rozměry
| Vnější rozměry (D × Š × V) | 500 × 280 × 330 mm |
| Vnitřní rozměry (D × Š × V) | 470 × 250 × 300 mm |
Materiál a provedení
| Materiál | Hliník |
| Povrchová úprava | eloxovaný |
| Země výroby | Čína |
Montáž
| Montážní systém | Monokey |
| Plotna v balení | ✘ |
| Požadovaná plotna | Monokey boční plotny |
| Kompatibilní plotny | PLX, PLO, PLXR |
Zámek a zabezpečení
| Typ zámku | Zámek na klíč |
| Bezpečnostní zámek v balení | ✘ |
| Kompatibilní s jednotným klíčem | ✔ |
Přilba
| Kapacita přilby | 1 přilba |
| Kompatibilní velikost přilby | Integrální helma |
Vlastnosti a funkce
| Kompatibilní s opěrkou | ✘ |
| Opěrka v balení | ✘ |
| Přepravní rukojeť | ✔ |
| Rozšiřitelný objem | ✘ |
| Vnitřní taška v balení | ✘ |
| Kompatibilní se sadou osvětlení | ✘ |
| Zamknutelný k motocyklu | ✔ |
| Rychloupínací systém | ✔ |
| Integrované odrazky | ✔ |
| Popruh přes rameno v balení | ✘ |
| Horní nosič / mřížka | ✘ |
| Vodotěsný | ✔ |
Kompatibilita
| Typ kompatibility | Univerzální |
| Kompatibilní značky | všechny značky motocyklů |
| Ekvivalent sesterské značky | TREKKER OUTBACK 48 |
Související příslušenství
| Vnitřní taška – katalogové číslo | T506 |
| Kompatibilní plotny – katalogová čísla | PLX, PLO, PLXR |
Křížové reference
KVG48A
Poznámky
Balíček obsahuje pravý i levý kufr KVG48A, klíče, montážní materiál. Plotny Monokey nejsou součástí balení a je nutné je dokoupit zvlášť podle typu motocyklu. Kufry jsou kompatibilní s Givi Trekker Outback systémem. Vyrobeno v Číně, distribuce přes italskou centrálu Kappa.

KAPPA
Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceKAPPA
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)