  5. METZELER 120/70B17 ME 888 MARATHON ULTRA 58V TL M/C PŘEDNÍ DOT 2025
METZELER 120/70B17 ME 888 MARATHON ULTRA 58V TL M/C PŘEDNÍ DOT 2025
Dostupnost
Externí sklad > 4 ks
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:4195200/25
Výrobce:METZELER
Šířka:120
Profil:70
Průměr:17
DOT:25
Rychlostní index:V (240 km/hod)
Náprava:Přední
Provedení:bezdušová (TL)
SKU:4195200
V oblíbených Do oblíbených
Podobné produkty
      HEIDENAU Duše 17F 34G 4.50/5.10-17, 120/90-150/70-17 CROSS
      0 hodnocení
      / ks
      Externí sklad > 4 ks
        HEIDENAU Duše 17F 34G 4.50-5.10, 110/90-160/60-17
        0 hodnocení
          HEIDENAU Duše 17E 34G 4.00-4.60, 110/80-130/60-17
          Kompletní specifikace
          Uvedená cena je za 1 kus!
          METZELER ME 888 MARATHON™ ULTRA
          Ultra kilometrový výkon, výkon Metzeler
          Speciálně navržené pro zvýšení kilometrového výkonu spolu s vynikajícím výkonem na mokru
          Klíčové technologické inovace:
          Technické specifikace:
          Praktické výhody:
          Ideální aplikace:
          Dostupné verze:
          Standard verze - pro běžné cruiser a touring aplikace
          Reinforced verze - pro těžší motocykly a náročnější podmínky
          Whitewall verze - klasický bílý bok pro vintage a custom vzhled
          23" přední verze - dostupná pro motorcycle customization účely