  4. NAMURA píst KAWASAKI KLF 300 86-04, KEF300 95-03, KVF300 99-03 (76,95mm=+1,00mm) (8597D100) (kroužky pro-20000-4R)
NAMURA píst KAWASAKI KLF 300 86-04, KEF300 95-03, KVF300 99-03 (76,95mm=+1,00mm) (8597D100) (kroužky pro-20000-4R)
KompatibilitaDíl NAMURA píst KAWASAKI KLF 300 86-04, KEF300 95-03, KVF300 99-03 (76,95mm=+1,00mm) (8597D100) (kroužky pro-20000-4R) je vhodný pro:KAWASAKI KEF 300 2X4 LAKOTA 1995-2000KAWASAKI KEF 300 B LAKOTA SPORT 1995-2003KAWASAKI KEF300 LAKOTA 1995KAWASAKI KLF 300 1986-1999KAWASAKI KLF 300 2X4 BA... celý popis
Dostupnost
Externí sklad 1 ks
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:NA-20000-4
Výrobce:NAMURA
V oblíbených Do oblíbených
Podobné produkty
    NAMURA píst KAWASAKI KLF 300 86-04, KEF300 95-03, KVF300 99-03 (77,45mm=+1,50mm) (8597D150) (kroužky pro-20000-6R)
    0 hodnocení
    / ks
    Externí sklad 2 ks
      NAMURA pístní kroužky KAWASAKI KLF 300 86-04, KEF 300 95-03, KVF 300 99-03 nominální=76mm
      0 hodnocení
      Externí sklad 3 ks
        ELECTREX indukční cívka HONDA, KAWASAKI, YAMAHA, SUZUKI
        Externí sklad 2 ks
          ALL BALLS opravná sada brzdové pumpy přední HONDA / SUZUKI / KAWASAKI / YAMAHA
          Externí sklad > 4
            ALL BALLS opravná sada brzdové pumpy zadní HONDA / YAMAHA / KAWASAKI / SUZUKI
            Externí sklad > 4
              Kompletní specifikace
              Kompatibilita
              Díl NAMURA píst KAWASAKI KLF 300 86-04, KEF300 95-03, KVF300 99-03 (76,95mm=+1,00mm) (8597D100) (kroužky pro-20000-4R) je vhodný pro:
              • KAWASAKI KEF 300 2X4 LAKOTA 1995-2000
              • KAWASAKI KEF 300 B LAKOTA SPORT 1995-2003
              • KAWASAKI KEF300 LAKOTA 1995
              • KAWASAKI KLF 300 1986-1999
              • KAWASAKI KLF 300 2X4 BAYOU 1989-1999
              • KAWASAKI KLF 300 2X4 BAYOU SPECIAL EDITION 1995
              • KAWASAKI KLF 300 B 4X4 BAYOU 2006
              • KAWASAKI KLF 300 C 4X4 BAYOU 2000-2007
              • KAWASAKI KLF300 BAYOU 1986
              • KAWASAKI KLF300B BAYOU 300 1988
              • KAWASAKI KLF300C BAYOU 300 4X4 1989
              • KAWASAKI KVF 300 2X4 2012
              • KAWASAKI KVF 300 2X4 PRAIRIE 1999
              • KAWASAKI KVF 300 A 4X4 PRAIRIE 2000-2002