- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 10" zadní KTM SX 50 AC / LC 97-08 28-10G-250 (45010071200; 45010171200) (50-250) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 10" zadní KTM SX 50 AC / LC 97-08 28-10G-250 (45010071200; 45010171200) (50-250) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 10" zadní KTM SX 50 AC / LC 97-08 28-10G-250 (45010071200; 45010171200) (50-250) (CC PRODUCTS)Externí sklad 2 ks1 719 Kč/ ks1 421 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 10" zadní KTM SX 50 AC / LC 97-08 28-10G-250 (45010071200; 45010171200) (50-250) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- KTM SX 50 PRO SENIOR LC 2001
- KTM SX 50 PRO-JUNIOR LC 2002-2003
- KTM SX 50 PRO SENIOR 2001
- KTM SX 50 SENIOR ADVENTURE 2002
- KTM SX 50 SENIOR 2001
- KTM SX 50 MINI ADVENTURE GS 2002
- KTM SX 50 JUNIOR ADVENTURE 2002-2003
- KTM SX 50 MINI ADVENTURE 2001-2002
- KTM SX 50 JUNIOR 2001
CC Products OEM Replacement – sada špic, zadní kolo 10", 28 ks, 10G/250mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 28 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 10G (3 mm) |
| Délka špice | 250 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 28 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 10" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- KTM SX 50 AC (1997-2008)
- KTM SX 50 LC (1997-2008)
| Nahrazuje OEM díly | 45010071200, 45010171200 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely KTM |
| Kompatibilní ráfek | 10" zadní ráfek pro motokros |
Obsah balení
- 28 ks špic z nerezové oceli 3,0×250 mm
- 28 ks niplů
- kompletní sada pro zadní kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0250 |
| Interní kód výrobce | 50-250 |
Poznámky
Kompletní sada špic a niplů pro zadní 10" kolo KTM SX 50 z let 1997-2008. Doporučený utahovací moment niplů 3–5 Nm. Při montáži doporučujeme použít Loctite na závity niplů. Špice z kvalitní švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Ověřte kompatibilitu otvoru v ráfku s velikostí niplů před montáží.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)