- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 14" přední KAWASAKI KX 60 86-01, KLX 110 00-, SUZUKI RM 60 03, DRZ 110 00-03 (10G/225-32) (41029-1068; K4102-91068; 41029-1067; K4102-91067) (50-265) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 14" přední KAWASAKI KX 60 86-01, KLX 110 00-, SUZUKI RM 60 03, DRZ 110 00-03 (10G/225-32) (41029-1068; K4102-91068; 41029-1067; K4102-91067) (50-265) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 14" přední KAWASAKI KX 60 86-01, KLX 110 00-, SUZUKI RM 60 03, DRZ 110 00-03 (10G/225-32) (41029-1068; K4102-91068; 41029-1067; K4102-91067) (50-265) (CC PRODUCTS)Externí sklad 2 ks1 779 Kč/ ks1 470 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 14" přední KAWASAKI KX 60 86-01, KLX 110 00-, SUZUKI RM 60 03, DRZ 110 00-03 (10G/225-32) (41029-1068; K4102-91068; 41029-1067; K4102-91067) (50-265) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- KAWASAKI KX 60 B 1986-2001
CC Products OEM Replacement – sada špic, přední kolo 14", 32 ks, 10G/225mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 32 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 10G (3 mm) |
| Délka špice | 225 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný, M3.5 |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 32 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
| Závit niplu | M3.5 |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 14" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Kawasaki KX 60 (1986-2001)
- Kawasaki KLX 110 (2000-)
- Suzuki RM 60 (2003)
- Suzuki DRZ 110 (2000-2003)
| Nahrazuje OEM díly | 41029-1068, K4102-91068, 41029-1067, K4102-91067 |
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro uvedené modely |
| Kompatibilní ráfek | 14" ráfek pro motokrosové stroje |
Obsah balení
- 32 ks špic z nerezové oceli 3,0×225 mm
- 32 ks niplů
- montážní materiál
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0265 |
| Interní kód výrobce | 50-265 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro přední kolo 14" motokrosových strojů Kawasaki a Suzuki. Špice vyrobené ze švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů 3–5 Nm. Před montáží doporučeno použít Loctite na závity niplů. Kompatibilní s originálními náboji a standardními 14" ráfky pro uvedené modele.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)