- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 17" přední BMW F 800 GS 08-18 (9G/300-36) (50-310) (CC PRODUCTS) -
špice s niply komplet. 17" přední BMW F 800 GS 08-18 (9G/300-36) (50-310) (CC PRODUCTS) -
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 17" přední BMW F 800 GS 08-18 (9G/300-36) (50-310) (CC PRODUCTS) -Externí sklad 2 ks1 639 Kč/ ks1 355 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 17" přední BMW F 800 GS 08-18 (9G/300-36) (50-310) (CC PRODUCTS) - je vhodný pro:
- BMW F 800 GS ADVENTURE ESA ABS 2017-2018
- BMW F 800 GS ADVENTURE ABS 2018
- BMW F 800 GS ABS 2008-2017
- BMW F 800 GS 2008-2012
- BMW F 800 GS TROPHY ABS 2012-2017
- BMW F 800 GS TROPHY 2012
- BMW F 800 GS TRIPLE BLACK ABS 2012
- BMW F 800 GS TRIPLE BLACK 2012
- BMW F 800 GS ESA ABS 2017
- BMW F 800 GS ADVENTURE Z ABS 2013-2017
CC Products Complete Spoke Set – sada špic, přední kolo 17", 36 ks, 9G/300mm, stříbrná, pro adventure.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka špice | 300 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 17" |
| Typ použití | Adventure |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- BMW F 800 GS (2008-2018)
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro BMW F 800 GS 2008-2018 |
| Kompatibilní ráfek | 17" přední ráfek |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 9G/300 mm
- 36 ks niplů
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0310 |
| Interní kód výrobce | 50-310 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro přední kolo BMW F 800 GS (2008-2018). Doporučený utahovací moment niplů 3–5 Nm. Před montáží doporučujeme použít Loctite na závity niplů. Produkt označen jako výprodej. Špice z kvalitní švédské nerezové oceli s pevností 1450 N/mm². Před objednáním ověřte kompatibilitu s vaším konkrétním ráfkem a nábojem.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)