- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 17" zadní BMW F 650 GS DAKAR 00-07, F 650 GS 99-07 (9G/300-36) (36312345807) (50-534) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 17" zadní BMW F 650 GS DAKAR 00-07, F 650 GS 99-07 (9G/300-36) (36312345807) (50-534) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 17" zadní BMW F 650 GS DAKAR 00-07, F 650 GS 99-07 (9G/300-36) (36312345807) (50-534) (CC PRODUCTS)Externí sklad 1 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 17" zadní BMW F 650 GS DAKAR 00-07, F 650 GS 99-07 (9G/300-36) (36312345807) (50-534) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- BMW F 650 GS ABS 2000-2009
- BMW F 650 GS 2000-2009
CC Products OEM Replacement – sada špic, zadní kolo 17", 36 ks, 9G/300mm, stříbrná, pro adventure.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka špice | 300 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 17" |
| Typ použití | Adventure |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- BMW F 650 GS DAKAR (2000-2007)
- BMW F 650 GS (1999-2007)
| Nahrazuje OEM díly | 36312345807 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely BMW |
| Kompatibilní ráfek | 17" zadní ráfek pro BMW F 650 GS |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 3,6x300 mm
- 36 ks mosazných niplů
- kompletní sada pro zadní kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0534 |
| Interní kód výrobce | 50-534 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro zadní kolo BMW F 650 GS. Špice vyrobené ze švédské nerezové oceli s vysokou pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů 3–5 Nm. Doporučuje se použít Loctite na závity niplů. Před instalací zkontrolujte kompatibilitu s velikostí otvorů v ráfku. Špice jsou určeny specificky pro originální náboj BMW a standardní 17" ráfek.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)