- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 19" přední MOTO GUZZI T3 / T4 850 79-85,FORNIA 1000 79-93, GT 1000 89-91, S 1000 89-94, strada 1000 93-94 (9G/300-36) (GU28611633) (50-389) (CC PRODUCTS) -
špice s niply komplet. 19" přední MOTO GUZZI T3 / T4 850 79-85,FORNIA 1000 79-93, GT 1000 89-91, S 1000 89-94, strada 1000 93-94 (9G/300-36) (GU28611633) (50-389) (CC PRODUCTS) -
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 19" přední MOTO GUZZI T3 / T4 850 79-85,FORNIA 1000 79-93, GT 1000 89-91, S 1000 89-94, strada 1000 93-94 (9G/300-36) (GU28611633) (50-389) (CC PRODUCTS) -Externí sklad 2 ks1 599 Kč/ ks1 321 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 19" přední MOTO GUZZI T3 / T4 850 79-85,FORNIA 1000 79-93, GT 1000 89-91, S 1000 89-94, strada 1000 93-94 (9G/300-36) (GU28611633) (50-389) (CC PRODUCTS) - je vhodný pro:
- BMW F 800 GS 2008-2012
- BMW F 800 GS ABS 2008-2017
- BMW F 800 GS ADVENTURE ABS 2018
- BMW F 800 GS ADVENTURE ESA ABS 2017-2018
- BMW F 800 GS ADVENTURE Z ABS 2013-2017
- BMW F 800 GS ESA ABS 2017
- BMW F 800 GS TRIPLE BLACK 2012
- BMW F 800 GS TRIPLE BLACK ABS 2012
- BMW F 800 GS TROPHY 2012
- BMW F 800 GS TROPHY ABS 2012-2017
- MOTO GUZZI T3 850 1979-1985
CC Products Stainless Steel – sada špic, přední kolo 19", 36 ks, 9G, stříbrná, pro standardní.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Rozložení | 18 vnitřních + 18 vnějších |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka vnitřní špice | 300 mm (vnitřní na obou stranách) |
| Délka vnější špice | 300 mm (vnější na obou stranách) |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 19" |
| Typ použití | Standardní |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Moto Guzzi T3 850 (1979-1985)
- Moto Guzzi T4 850 (1979-1985)
- Moto Guzzi California 1000 (1979-1993)
- Moto Guzzi GT 1000 (1989-1991)
- Moto Guzzi S 1000 (1989-1994)
- Moto Guzzi Strada 1000 (1993-1994)
| Nahrazuje OEM díly | GU28611633 |
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro uvedené modely Moto Guzzi |
| Kompatibilní ráfek | 19" přední ráfek pro modely Moto Guzzi |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli
- 36 ks mosazných niplů
- kompletní sada pro přední kolo 19"
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0389 |
| Interní kód výrobce | 50-389 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro přední kolo 19" pro motocykly Moto Guzzi z let 1979-1994. Špice z švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Při montáži doporučujeme použití Loctite na závity niplů. Produkt je ve výprodeji. Před objednávkou ověřte kompatibilitu s vaším specifickým modelem.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)