- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 19" přední BMW G 650 X CHALLENGE 06-10, G 650 X COUNTRY 06-12 (9G/300-36) (36312345819; 36312345820) (50-533) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 19" přední BMW G 650 X CHALLENGE 06-10, G 650 X COUNTRY 06-12 (9G/300-36) (36312345819; 36312345820) (50-533) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 19" přední BMW G 650 X CHALLENGE 06-10, G 650 X COUNTRY 06-12 (9G/300-36) (36312345819; 36312345820) (50-533) (CC PRODUCTS)Externí sklad 2 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 19" přední BMW G 650 X CHALLENGE 06-10, G 650 X COUNTRY 06-12 (9G/300-36) (36312345819; 36312345820) (50-533) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- BMW F 800 ST ABS 2006-2008
- BMW F 800 S ABS 2006
- BMW F 800 R 2013
- BMW F 650 GS TWIN SPECIAL EDITION ABS 2012
- BMW F 650 GS TWIN SPECIAL EDITION 2012
- BMW F 650 GS TWIN ABS 2012
- BMW F 650 GS TWIN 30 YEARS GS ABS 2010-2011
- BMW F 650 GS TWIN 30 YEARS GS 2010-2011
- BMW F 650 GS DAKAR ABS 2000-2008
- BMW F 650 GS DAKAR 2000-2008
- BMW F 650 GS ABS 2000-2009
- BMW F 650 2000-2003
- BMW F 650 GS 2000-2009
- BMW F 650 ST 2000
CC Products Stainless Steel – sada špic, přední kolo 19", 36 ks, 9G, stříbrná, pro adventure.
Nástupce: 50-0533.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Rozložení | 18 vnitřních + 18 vnějších |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka vnitřní špice | 300 mm (vnitřní špice na obou stranách) |
| Délka vnější špice | 300 mm (vnější špice na obou stranách) |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 19" |
| Typ použití | Adventure |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- BMW G 650 X Challenge (2006-2010)
- BMW G 650 X Country (2006-2012)
| Nahrazuje OEM díly | 36312345819, 36312345820 |
| Nahrazuje díly | 50-533 |
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro uvedené modely BMW |
| Kompatibilní ráfek | 19" přední ráfek pro BMW G 650 X |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové švédské oceli
- 36 ks mosazných niplů
- kompletní sada pro přední kolo
Dostupné varianty
- 50-533 – přední, 19", stříbrná, kompletní sada špic pro přední kolo BMW G 650 X
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0533 |
| Interní kód výrobce | 50-533 |
Poznámky
Kompletní sada špic z nerezové švédské oceli pro přední kolo BMW G 650 X Challenge a Country. Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Před montáží aplikujte Loctite na závity niplů. Špice jsou kompatibilní pouze s originálními náboji a ráfky uvedených modelů BMW. Zkontrolujte velikost otvorů v ráfku před montáží.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)