- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 17" přední HONDA CR 80 R 86-95 (10G/250-28) (448A0-GC4-602 ; 44610-GS2-405) (50-872) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 17" přední HONDA CR 80 R 86-95 (10G/250-28) (448A0-GC4-602 ; 44610-GS2-405) (50-872) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 17" přední HONDA CR 80 R 86-95 (10G/250-28) (448A0-GC4-602 ; 44610-GS2-405) (50-872) (CC PRODUCTS)Externí sklad 1 ks2 179 Kč/ ks1 801 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
CC Products Stainless Steel – sada špic, přední kolo 17", 28 ks, 10G/250mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 28 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 10G (3 mm) |
| Délka špice | 250 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 28 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 17" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Honda CR 80 R (1986-1995)
| Nahrazuje OEM díly | 448A0-GC4-602, 44610-GS2-405 |
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj Honda CR 80 R |
| Kompatibilní ráfek | 17" přední ráfek Honda CR 80 R |
Obsah balení
- 28 ks špic z nerezové oceli 10G/250 mm
- 28 ks niplů
- kompletní sada pro přední kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0872 |
| Interní kód výrobce | 50-872 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro přední kolo Honda CR 80 R z let 1986-1995. Špice jsou vyrobeny ze švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů je 3-5 Nm. Při montáži se doporučuje použít Loctite na závity niplů. Před instalací zkontrolujte kompatibilitu velikosti otvorů v ráfku s dodávanými niply.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)