- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 17" přední KAWASAKI KX 80 / 85 84-, KX 100 98-, KLX 140 08-, 9G/250-28 (41029-1290; 41029-1291; 41029-0041; 41029-0042) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 17" přední KAWASAKI KX 80 / 85 84-, KX 100 98-, KLX 140 08-, 9G/250-28 (41029-1290; 41029-1291; 41029-0041; 41029-0042) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
Podobné produkty
0 hodnocení
959 Kč
/
ks
793 Kč
bez DPH
959 Kč
/
ks
793 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
1 319 Kč
/
ks
1 090 Kč
bez DPH
1 319 Kč
/
ks
1 090 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
1 269 Kč
/
ks
1 049 Kč
bez DPH
1 269 Kč
/
ks
1 049 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
1 089 Kč
/
ks
900 Kč
bez DPH
1 089 Kč
/
ks
900 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
619 Kč
/
ks
512 Kč
bez DPH
619 Kč
/
ks
512 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
469 Kč
/
ks
388 Kč
bez DPH
469 Kč
/
ks
388 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Související zboží6
špice s niply komplet. 17" přední KAWASAKI KX 80 / 85 84-, KX 100 98-, KLX 140 08-, 9G/250-28 (41029-1290; 41029-1291; 41029-0041; 41029-0042) (CC PRODUCTS)Externí sklad 3 ks1 639 Kč/ ks1 355 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 17" přední KAWASAKI KX 80 / 85 84-, KX 100 98-, KLX 140 08-, 9G/250-28 (41029-1290; 41029-1291; 41029-0041; 41029-0042) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- KAWASAKI KX 80 1984-2000
- KAWASAKI KX 80 R 1993-1997
- KAWASAKI KX 80 W 1998-2000
- KAWASAKI KX 85 A 2001-2013
- KAWASAKI KX 85 C 2014-2015
CC Products OEM Replacement – sada špic, přední kolo 17", 28 ks, 9G/250mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 28 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka špice | 250 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 28 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 17" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Kawasaki KX 80 (1984-)
- Kawasaki KX 85 (1984-)
- Kawasaki KX 100 (1998-)
- Kawasaki KLX 140 (2008-)
| Nahrazuje OEM díly | 41029-1290, 41029-1291, 41029-0041, 41029-0042 |
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro uvedené modely Kawasaki |
| Kompatibilní ráfek | 17" přední ráfek pro motocrossové modely |
Obsah balení
- 28 ks špic z nerezové oceli 9G/250 mm
- 28 ks niplů
- originální náhrada OEM dílů
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0014 |
| Interní kód výrobce | 50-0014 |
Poznámky
Kompletní sada špic a niplů pro přední kolo 17" motocyklů Kawasaki KX a KLX. Špice vyrobené ze švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Při montáži doporučujeme použít Loctite na závity niplů. Před montáží zkontrolujte kompatibilitu otvorů v ráfku s velikostí niplů.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Související zboží 6
0 hodnocení
959 Kč
/
ks
793 Kč
bez DPH
959 Kč
/
ks
793 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
1 319 Kč
/
ks
1 090 Kč
bez DPH
1 319 Kč
/
ks
1 090 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
1 269 Kč
/
ks
1 049 Kč
bez DPH
1 269 Kč
/
ks
1 049 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
1 089 Kč
/
ks
900 Kč
bez DPH
1 089 Kč
/
ks
900 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
619 Kč
/
ks
512 Kč
bez DPH
619 Kč
/
ks
512 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
469 Kč
/
ks
388 Kč
bez DPH
469 Kč
/
ks
388 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
Zboží zařazeno v kategoriích












.png)