- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 17" zadní CAGIVA ELEFANT 350 84-91, ELEPHANT 650 84-87 17X2,75 8G/275-36(45221; 45220) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 17" zadní CAGIVA ELEFANT 350 84-91, ELEPHANT 650 84-87 17X2,75 8G/275-36(45221; 45220) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 17" zadní CAGIVA ELEFANT 350 84-91, ELEPHANT 650 84-87 17X2,75 8G/275-36(45221; 45220) (CC PRODUCTS)Externí sklad 1 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 17" zadní CAGIVA ELEFANT 350 84-91, ELEPHANT 650 84-87 17X2,75 8G/275-36(45221; 45220) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- CAGIVA ELEFANT 350 1984-1989
CC PRODUCTS Swedish Stainless Steel – sada špic, zadní kolo 17", 36 ks, 8G/275mm, stříbrná, pro adventure.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Délka špice | 275 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 17x2,75 |
| Typ použití | Adventure |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Cagiva Elefant 350 (1984-1991)
- Cagiva Elephant 650 (1984-1987)
| Nahrazuje OEM díly | 45221, 45220 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely Cagiva |
| Kompatibilní ráfek | 17" zadní ráfek, šířka 2,75" |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 4,0×275 mm
- 36 ks mosazných niplů
- originální špice CC Products ze švédské nerezové oceli
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0141 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro zadní kolo motocyklů Cagiva Elefant/Elephant z 80. let. Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Před montáží doporučujeme použít Loctite na závity niplů. Špice jsou vyrobeny ze švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Při montáži zkontrolujte kompatibilitu průměru otvorů v ráfku s velikostí niplů. Nahrazuje originální díly číslo 45221 a 45220.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)