- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 17" zadní HONDA CR 80 R 85, (10G/225-36) (428B0-GC4-830; 428A0-GC4-830) (50-911) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 17" zadní HONDA CR 80 R 85, (10G/225-36) (428B0-GC4-830; 428A0-GC4-830) (50-911) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 17" zadní HONDA CR 80 R 85, (10G/225-36) (428B0-GC4-830; 428A0-GC4-830) (50-911) (CC PRODUCTS)Externí sklad 1 ks2 479 Kč/ ks2 049 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
CC Products OEM Replacement – sada špic, zadní kolo 17", 36 ks, 10G/225mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 10G (3 mm) |
| Délka špice | 225 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | J-ohyb |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Zahnutá, 90° |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 17" |
| Ráfek | OEM |
| Náboj | OEM |
| Vzor pletení | 3-křížové |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Honda CR 80 R (1985)
| Nahrazuje OEM díly | 428B0-GC4-830, 428A0-GC4-830 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro Honda CR 80 R 1985 |
| Kompatibilní ráfek | originální 17" ráfek pro Honda CR 80 R 1985 |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 10G/225 mm
- 36 ks niplů
- kompletní sada pro zadní kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0911 |
| Interní kód výrobce | 50-911 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro zadní kolo Honda CR 80 R z roku 1985. Špice z kvalitní švédské nerezové oceli s pevností 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Při montáži doporučujeme použít Loctite na závity niplů. Nahrazuje originální díly 428B0-GC4-830 a 428A0-GC4-830. Vhodné pro originální náboj a ráfek.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)