- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 17" zadní SUZUKI DR 650 SE 96-, DR 650 SEU 96-00, XF 650 97-99 8G/300-36 (65320-32E00) (50-235) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 17" zadní SUZUKI DR 650 SE 96-, DR 650 SEU 96-00, XF 650 97-99 8G/300-36 (65320-32E00) (50-235) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 17" zadní SUZUKI DR 650 SE 96-, DR 650 SEU 96-00, XF 650 97-99 8G/300-36 (65320-32E00) (50-235) (CC PRODUCTS)Externí sklad 4 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 17" zadní SUZUKI DR 650 SE 96-, DR 650 SEU 96-00, XF 650 97-99 8G/300-36 (65320-32E00) (50-235) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- SUZUKI DR 650 RSE 1991-1996
- SUZUKI DR 650 RS 1990-1991
- SUZUKI DR 650 R DAKAR 1990-1991
- SUZUKI DR 650 R 1991-1992
- SUZUKI DR 650 SE 1996-2000
CC Products OEM Replacement – sada špic, zadní kolo 17", 36 ks, 8G/300mm, stříbrná, pro enduro.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Délka špice | 300 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 17" |
| Typ použití | Enduro |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Suzuki DR 650 SE (1996-)
- Suzuki DR 650 SEU (1996-2000)
- Suzuki XF 650 (1997-1999)
| Nahrazuje OEM díly | 65320-32E00 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely Suzuki |
| Kompatibilní ráfek | 17" ráfek pro enduro motocykly Suzuki |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové švédské oceli 4,0×300 mm
- 36 ks niplů
- kompletní sada pro zadní kolo 17"
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0235 |
| Interní kód výrobce | 50-235 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro zadní kolo 17" motocyklů Suzuki DR 650 a XF 650. Špice jsou vyrobeny ze švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů je 3-5 Nm. Při montáži se doporučuje použití Loctite na závity niplů. Před montáží zkontrolujte kompatibilitu rozměrů otvorů v ráfku s dodávanými niply.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)