- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 18" zadní HONDA XR 600R 88-90 (9G/275) (426A0-MN1-672; 426B0-MN1-672) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 18" zadní HONDA XR 600R 88-90 (9G/275) (426A0-MN1-672; 426B0-MN1-672) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 18" zadní HONDA XR 600R 88-90 (9G/275) (426A0-MN1-672; 426B0-MN1-672) (CC PRODUCTS)Externí sklad 2 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
CC Products OEM Replacement – sada špic, zadní kolo 18", 36 ks, 9G/275mm, stříbrná, pro enduro.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka špice | 275 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 18" |
| Typ použití | Enduro |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Honda XR 600R (1988-1990)
| Nahrazuje OEM díly | 426A0-MN1-672, 426B0-MN1-672 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj Honda XR 600R |
| Kompatibilní ráfek | 18" zadní ráfek pro Honda XR 600R |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 3,6×275 mm
- 36 ks mosazných niplů
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0596 |
| Interní kód výrobce | 50-0596 |
Poznámky
Kompletní sada špic a niplů pro zadní kolo Honda XR 600R modelových let 1988-1990. Špice vyrobeny ze švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů je 3-5 Nm. Před montáží se doporučuje použít Loctite na závity niplů. Tento produkt nahrazuje originální díly Honda s čísly 426A0-MN1-672 a 426B0-MN1-672.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)