- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 18" zadní HUSQVARNA CR 125 / 144 / 250 / 300, TC 250 / 450, TE 250/ 310 / 450 / 510 / 570 / 630, WR 125 / 250 / 300 08-10 8G/300-36 (8B00A6206; 8000A6206) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 18" zadní HUSQVARNA CR 125 / 144 / 250 / 300, TC 250 / 450, TE 250/ 310 / 450 / 510 / 570 / 630, WR 125 / 250 / 300 08-10 8G/300-36 (8B00A6206; 8000A6206) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 18" zadní HUSQVARNA CR 125 / 144 / 250 / 300, TC 250 / 450, TE 250/ 310 / 450 / 510 / 570 / 630, WR 125 / 250 / 300 08-10 8G/300-36 (8B00A6206; 8000A6206) (CC PRODUCTS)Externí sklad 1 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 18" zadní HUSQVARNA CR 125 / 144 / 250 / 300, TC 250 / 450, TE 250/ 310 / 450 / 510 / 570 / 630, WR 125 / 250 / 300 08-10 8G/300-36 (8B00A6206; 8000A6206) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- HUSQVARNA WR 125 2008-2010
- HUSQVARNA TE 250 I.E. 2010
- HUSQVARNA TE 630 I.E. DUAL 2010
- HUSQVARNA TE 250 2008-2009
- HUSQVARNA TC 450 2008-2010
- HUSQVARNA CR 125 2008-2010
CC PRODUCTS Stainless Steel – sada špic, zadní kolo 18", 36 ks, 8G, stříbrná, pro enduro.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Rozložení | 18 vnitřních + 18 vnějších |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Délka vnitřní špice | 300 mm (vnitřní na obou stranách) |
| Délka vnější špice | 300 mm (vnější na obou stranách) |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 18" |
| Vzor pletení | 3-křížové |
| Typ použití | Enduro |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Husqvarna: CR 125 (2008-2010), CR 144 (2008-2010), CR 250 (2008-2010), CR 300 (2008-2010), TC 250 (2008-2010), TC 450 (2008-2010), TE 250 (2008-2010), TE 310 (2008-2010), TE 450 (2008-2010), TE 510 (2008-2010), TE 570 (2008-2010), TE 630 (2008-2010), WR 125 (2008-2010), WR 250 (2008-2010), WR 300 (2008-2010)
| Nahrazuje OEM díly | 8B00A6206, 8000A6206 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely |
| Kompatibilní ráfek | 18" ráfek pro zadní kolo |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 8G
- 36 ks mosazných niplů
- montážní návod
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0078 |
Poznámky
Kompletní sada špic z kvalitní švédské nerezové oceli pro zadní kolo 18". Doporučený utahovací moment niplů 3–5 Nm. Při montáži doporučujeme použít Loctite na závity niplů. Špice jsou navrženy pro použití s originálním nábojem a standardním 18" ráfkem. Před objednáním ověřte kompatibilitu s vaším konkrétním modelem a rokem výroby.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)