- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 18" zadní KAWASAKI kmX 125 86-00 (10G/300-36) (41029-1164; 41029-1170; 41029-1163) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 18" zadní KAWASAKI kmX 125 86-00 (10G/300-36) (41029-1164; 41029-1170; 41029-1163) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 18" zadní KAWASAKI kmX 125 86-00 (10G/300-36) (41029-1164; 41029-1170; 41029-1163) (CC PRODUCTS)Externí sklad 1 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
CC Products OEM Replacement – sada špic, zadní kolo 18", 36 ks, 10G/300mm, stříbrná, pro enduro.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 10G (3 mm) |
| Délka špice | 300 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 18" |
| Typ použití | Enduro |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Kawasaki KMX 125 (1986-2000)
| Nahrazuje OEM díly | 41029-1164, 41029-1170, 41029-1163 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro Kawasaki KMX 125 |
| Kompatibilní ráfek | 18" zadní ráfek pro Kawasaki KMX 125 |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli
- 36 ks mosazných niplů
- kompletní sada pro zadní kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0571 |
Poznámky
Kompletní sada špic a niplů pro zadní kolo Kawasaki KMX 125 z let 1986-2000. Doporučený utahovací moment niplů je 3-5 Nm. Při montáži se doporučuje použití Loctite na závity niplů. Před instalací zkontrolujte kompatibilitu rozměrů otvorů v ráfku s rozměry dodaných niplů. Špice jsou vyrobeny ze švédské nerezové oceli s vysokou pevností v tahu.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)