- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 18" zadní KTM 790 ADV 19-20, 890 ADV 21-, 1090 ADV 13-19, 1190 ADVENTURE 13-16, 1290 ADVENTURE 15-, HUSQVARNA NORDEN 901 22-, 8G/300-36 (50-543) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 18" zadní KTM 790 ADV 19-20, 890 ADV 21-, 1090 ADV 13-19, 1190 ADVENTURE 13-16, 1290 ADVENTURE 15-, HUSQVARNA NORDEN 901 22-, 8G/300-36 (50-543) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 18" zadní KTM 790 ADV 19-20, 890 ADV 21-, 1090 ADV 13-19, 1190 ADVENTURE 13-16, 1290 ADVENTURE 15-, HUSQVARNA NORDEN 901 22-, 8G/300-36 (50-543) (CC PRODUCTS)Externí sklad > 4 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
CC Products Complete Spoke Set – sada špic, zadní kolo 18", 36 ks, 8G/300mm, stříbrná, pro adventure.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Délka špice | 300 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 18" |
| Typ použití | Adventure |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- KTM 790 Adventure (2019-2020)
- KTM 890 Adventure (2021-)
- KTM 1090 Adventure (2013-2019)
- KTM 1190 Adventure (2013-2016)
- KTM 1290 Adventure (2015-)
- Husqvarna Norden 901 (2022-)
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely |
| Kompatibilní ráfek | 18" zadní ráfek pro adventure modely |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové švédské oceli
- 36 ks mosazných niplů
- kompletní sada pro zadní kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0543 |
| Interní kód výrobce | 50-543 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro zadní kolo 18" adventure motocyklů KTM a Husqvarna. Špice vyrobeny z kvalitní švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Při montáži doporučujeme použít Loctite na závity niplů. Před objednáním ověřte kompatibilitu s vaším konkrétním modelem a rokem výroby.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)