- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 18" zadní KTM FREERIDE 250 R 14-17, FREERIDE 250 F 18-, FREERIDE 350 12-17, FREERIDE E-SM / SX / XC 14-, 9G/300-32 (50-424) (7001007119330) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 18" zadní KTM FREERIDE 250 R 14-17, FREERIDE 250 F 18-, FREERIDE 350 12-17, FREERIDE E-SM / SX / XC 14-, 9G/300-32 (50-424) (7001007119330) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
Podobné produkty
0 hodnocení
629 Kč
/
ks
520 Kč
bez DPH
629 Kč
/
ks
520 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
759 Kč
627 Kč
bez DPH
759 Kč
627 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
469 Kč
388 Kč
bez DPH
469 Kč
388 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
499 Kč
412 Kč
bez DPH
499 Kč
412 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
509 Kč
421 Kč
bez DPH
509 Kč
421 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
519 Kč
429 Kč
bez DPH
519 Kč
429 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Související zboží6
špice s niply komplet. 18" zadní KTM FREERIDE 250 R 14-17, FREERIDE 250 F 18-, FREERIDE 350 12-17, FREERIDE E-SM / SX / XC 14-, 9G/300-32 (50-424) (7001007119330) (CC PRODUCTS)Externí sklad 1 ks1 839 Kč/ ks1 520 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 18" zadní KTM FREERIDE 250 R 14-17, FREERIDE 250 F 18-, FREERIDE 350 12-17, FREERIDE E-SM / SX / XC 14-, 9G/300-32 (50-424) (7001007119330) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- KTM SX 2014
- KTM XC 2014
- KTM FREERIDE E-SM 2014
CC PRODUCTS Stainless Steel – sada špic, zadní kolo 18", 32 ks, 9G, stříbrná, pro enduro.
Specifikace špic
| Počet špic | 32 ks |
| Rozložení | 16 vnitřních + 16 vnějších |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka vnitřní špice | 299 mm (strana brzdového kotouče) |
| Délka vnější špice | 303 mm (strana řetězového kolečka) |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 32 ks |
| Rozměr niplu | 7,6x20 mm |
| Materiál niplů | Mosaz |
| Velikost klíče | 6,5 mm |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 18x2,50 |
| Ráfek | Excel |
| Náboj | OEM |
| Vzor pletení | 3-křížové |
| Typ použití | Enduro |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- KTM FREERIDE 250 R (2014-2017)
- KTM FREERIDE 250 F (2018-)
- KTM FREERIDE 350 (2012-2017)
- KTM FREERIDE E-SM (2014-)
- KTM FREERIDE E-SX (2014-)
- KTM FREERIDE E-XC (2014-)
| Nahrazuje OEM díly | 7001007119330 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely KTM Freeride |
| Kompatibilní ráfek | zadní ráfek 18x2,50" pro modely KTM Freeride |
Obsah balení
- 32 ks špic z nerezové švédské oceli
- 32 ks mosazných niplů 7,6×20 mm
- kompletní sada pro zadní kolo 18"
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0424 |
| Interní kód výrobce | 50-424 |
Poznámky
Špice z kvalitní švédské nerezové oceli s pevností 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Při montáži doporučujeme použití Loctite na závity niplů. Před montáží zkontrolujte, zda průměr otvorů v ráfku odpovídá průměru niplů 7,6 mm. Sada určena specificky pro zadní kola modelů KTM Freeride s originálními náboji.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Související zboží 6
0 hodnocení
629 Kč
/
ks
520 Kč
bez DPH
629 Kč
/
ks
520 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
759 Kč
627 Kč
bez DPH
759 Kč
627 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
469 Kč
388 Kč
bez DPH
469 Kč
388 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
499 Kč
412 Kč
bez DPH
499 Kč
412 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
509 Kč
421 Kč
bez DPH
509 Kč
421 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
519 Kč
429 Kč
bez DPH
519 Kč
429 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
Zboží zařazeno v kategoriích












.png)