- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 18" zadní SUZUKI DRZ 400 00-12, KAWASAKI KLX 400R 03-06 8G/300-36 (18X185mm+18X188mm) (41026-S008; 65320-29F10) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 18" zadní SUZUKI DRZ 400 00-12, KAWASAKI KLX 400R 03-06 8G/300-36 (18X185mm+18X188mm) (41026-S008; 65320-29F10) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 18" zadní SUZUKI DRZ 400 00-12, KAWASAKI KLX 400R 03-06 8G/300-36 (18X185mm+18X188mm) (41026-S008; 65320-29F10) (CC PRODUCTS)Externí sklad > 4 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 18" zadní SUZUKI DRZ 400 00-12, KAWASAKI KLX 400R 03-06 8G/300-36 (18X185mm+18X188mm) (41026-S008; 65320-29F10) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- SUZUKI DR-Z 400 SM 2005-2008
- SUZUKI DR-Z 400 E 2000-2011
- SUZUKI DR-Z 400 2000-2004
- SUZUKI DR-Z 400 S 2000-2011
CC Products Stainless Steel – sada špic, zadní kolo 18", 36 ks, 8G, stříbrná, pro enduro.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Rozložení | 18 vnitřních + 18 vnějších |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Délka vnitřní špice | 185 mm (vnitřní špice) |
| Délka vnější špice | 188 mm (vnější špice) |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 18" |
| Typ použití | Enduro |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Suzuki DRZ 400 (2000-2012)
- Kawasaki KLX 400R (2003-2006)
| Nahrazuje OEM díly | 41026-S008, 65320-29F10 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely |
| Kompatibilní ráfek | 18" ráfek pro zadní kolo |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli
- 36 ks niplů
- montážní sada
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0212 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro zadní kolo 18" s niply. Špice jsou z švédské nerezové oceli. Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Doporučuje se použití Loctite na závity niplů. Před montáží zkontrolujte kompatibilitu otvorů v ráfku s velikostí niplů. Sada obsahuje dva různé rozměry špic - 18 ks délky 185mm a 18 ks délky 188mm pro správné vycentrování kola.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)