- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 18" zadní SUZUKI RM 125 81-83 8G/275-36 (14110) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 18" zadní SUZUKI RM 125 81-83 8G/275-36 (14110) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 18" zadní SUZUKI RM 125 81-83 8G/275-36 (14110) (CC PRODUCTS)Externí sklad 1 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
CC PRODUCTS OEM Replacement – sada špic, zadní kolo 18", 36 ks, 8G/275mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Délka špice | 275 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | J-ohyb |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Zahnutá |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 18" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Suzuki RM 125 (1981-1983)
| Nahrazuje OEM díly | 14110 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely |
| Kompatibilní ráfek | 18" ráfek pro Suzuki RM 125 z let 1981-1983 |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 4,0 × 275 mm
- 36 ks niplů
- kompletní sada pro zadní kolo 18"
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0102 |
Poznámky
Kompletní sada špic z vysokopevnostní švédské nerezové oceli pro zadní kolo 18" Suzuki RM 125 z let 1981-1983. Doporučený utahovací moment niplů je 3-5 Nm. Doporučuje se použití Loctite na závity niplů. Před montáží zkontrolujte kompatibilitu rozměrů otvorů v ráfku s dodávanými niply. Špice nahrazují originální díl číslo 14110.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)