- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 18" zadní SUZUKI RM 125 84-85, RM 250 81-83 (65320-14111; 65320-14112) (50-448) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 18" zadní SUZUKI RM 125 84-85, RM 250 81-83 (65320-14111; 65320-14112) (50-448) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 18" zadní SUZUKI RM 125 84-85, RM 250 81-83 (65320-14111; 65320-14112) (50-448) (CC PRODUCTS)Externí sklad 1 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
CC PRODUCTS – sada špic, zadní kolo 18", 32 ks, 9G, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 32 ks |
| Rozložení | 16 vnitřních + 16 vnějších |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka vnitřní špice | 166 mm (vnitřní špice na obou stranách) |
| Délka vnější špice | 170 mm (vnější špice na obou stranách) |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | J-ohyb |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Zahnutá, 90° |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 32 ks |
| Rozměr niplu | 7,6x20 mm |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 18" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Suzuki RM 125 (1984-1985)
- Suzuki RM 250 (1981-1983)
| Nahrazuje OEM díly | 65320-14111, 65320-14112 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely Suzuki |
| Kompatibilní ráfek | 18" zadní ráfek pro motocross |
Obsah balení
- 32 ks špic z nerezové oceli
- 32 ks mosazných niplů 7,6×20 mm
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0448 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro zadní kolo 18" starších modelů Suzuki RM. Doporučený utahovací moment niplů je 3-5 Nm. Při montáži doporučujeme použít Loctite na závity niplů. Před montáží zkontrolujte, zda průměr otvorů v ráfku odpovídá velikosti niplů 7,6 mm. Špice jsou vyrobeny ze švédské nerezové oceli s vysokou pevností v tahu. Nahrazuje originální díly Suzuki s čísly 65320-14111 a 65320-14112.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)