- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 18" zadní YAMAHA XT 500 86-87, XT 500Z 87, XT 550 82-83, XT 600 86-89, XT 600Z TENERE 83-87 (9G/250) (34L-25304-00) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 18" zadní YAMAHA XT 500 86-87, XT 500Z 87, XT 550 82-83, XT 600 86-89, XT 600Z TENERE 83-87 (9G/250) (34L-25304-00) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 18" zadní YAMAHA XT 500 86-87, XT 500Z 87, XT 550 82-83, XT 600 86-89, XT 600Z TENERE 83-87 (9G/250) (34L-25304-00) (CC PRODUCTS)Externí sklad 3 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
CC Products OEM Replacement – sada špic, zadní kolo 18", 36 ks, 9G, stříbrná, pro enduro.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Rozložení | 18 vnitřních + 18 vnějších |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka vnitřní špice | 248 mm (vnitřní špice na obou stranách) |
| Délka vnější špice | 252 mm (vnější špice na obou stranách) |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Rozměr niplu | 7,6x20 mm |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 18" |
| Typ použití | Enduro |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Yamaha XT 500 (1986-1987)
- Yamaha XT 500Z (1987)
- Yamaha XT 550 (1982-1983)
- Yamaha XT 600 (1986-1989)
- Yamaha XT 600Z Tenere (1983-1987)
| Nahrazuje OEM díly | 34L-25304-00 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely Yamaha XT |
| Kompatibilní ráfek | 18" ráfek pro modely Yamaha XT série |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli švédské kvality
- 36 ks mosazných niplů 7,6×20 mm
- kompletní sada pro zadní kolo 18"
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0407 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro zadní kolo 18" motocyklů Yamaha XT série z 80. let. Špice jsou vyrobeny ze švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů je 3-5 Nm. Při montáži se doporučuje použít Loctite na závity niplů. Před objednáním ověřte kompatibilitu s původním ráfkem a nábojem. Sada obsahuje dva různé délky špic - vnitřní 248 mm a vnější 252 mm podle standardního uspořádání pro zadní kolo.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)