- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 21" přední HONDA CRM 125 R 90-99 10G/250-36 (44611-KAK-405; 44610-KAK-405) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 21" přední HONDA CRM 125 R 90-99 10G/250-36 (44611-KAK-405; 44610-KAK-405) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 21" přední HONDA CRM 125 R 90-99 10G/250-36 (44611-KAK-405; 44610-KAK-405) (CC PRODUCTS)Externí sklad 1 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
CC Products OEM Replacement – sada špic, přední kolo 21", 36 ks, 10G/250mm, stříbrná, pro enduro.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 10G (3 mm) |
| Délka špice | 250 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | J-ohyb |
| Závit | Válcovaný, M3.5 |
| Hlava špice | Zahnutá |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
| Závit niplu | M3.5 |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 21" |
| Typ použití | Enduro |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Honda CRM 125 R (1990-1999)
| Nahrazuje OEM díly | 44611-KAK-405, 44610-KAK-405 |
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro Honda CRM 125 R 1990-1999 |
| Kompatibilní ráfek | 21" přední ráfek pro Honda CRM 125 R |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 10G/250 mm
- 36 ks mosazných niplů
- kompletní sada pro přední kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0717 |
Poznámky
Kompletní sada špic a niplů pro přední 21" kolo Honda CRM 125 R z let 1990-1999. Špice jsou vyrobeny ze švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů je 3-5 Nm. Před montáží doporučujeme aplikovat Loctite na závit niplů. Nahrazuje originální díly Honda 44611-KAK-405 a 44610-KAK-405. Špice mají průměr drátu 3,0 mm (10G) a délku 250 mm s 36 kusy v sadě.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)