- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 21" přední KTM MX 125 / 250 / 500 85-86 8G/300-36 (565.090.71.000; 565.091.71.000) (CC PRODUCTS) -
špice s niply komplet. 21" přední KTM MX 125 / 250 / 500 85-86 8G/300-36 (565.090.71.000; 565.091.71.000) (CC PRODUCTS) -
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 21" přední KTM MX 125 / 250 / 500 85-86 8G/300-36 (565.090.71.000; 565.091.71.000) (CC PRODUCTS) -Externí sklad 2 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 21" přední KTM MX 125 / 250 / 500 85-86 8G/300-36 (565.090.71.000; 565.091.71.000) (CC PRODUCTS) - je vhodný pro:
- KTM MX 125 1984-1985
CC Products OEM Replacement – sada špic, přední kolo 21", 36 ks, 8G/300mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Délka špice | 300 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 21" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- KTM MX 125 (1985-1986)
- KTM MX 250 (1985-1986)
- KTM MX 500 (1985-1986)
| Nahrazuje OEM díly | 565.090.71.000, 565.091.71.000 |
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro KTM MX modely 1985-1986 |
| Kompatibilní ráfek | 21" přední ráfek pro KTM MX |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 4,0×300 mm
- 36 ks niplů
- kompletní sada pro přední kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0113 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro přední kolo vintage KTM MX modelů z let 1985-1986. Špice z vysoce kvalitní švédské nerezové oceli. Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Doporučujeme použití Loctite na závity niplů. Jedná se o výprodejovou položku pro historické modely. Před montáží zkontrolujte kompatibilitu s velikostí otvorů v ráfku.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)