- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 21" přední KTM SX / SXF / EXC / XC-F, HUSQVARNA, HUSABERG, GAS GAS 9G/300-36 (36X226mm) (78009174226; 75309073226; 79010071193) (50-279) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 21" přední KTM SX / SXF / EXC / XC-F, HUSQVARNA, HUSABERG, GAS GAS 9G/300-36 (36X226mm) (78009174226; 75309073226; 79010071193) (50-279) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 21" přední KTM SX / SXF / EXC / XC-F, HUSQVARNA, HUSABERG, GAS GAS 9G/300-36 (36X226mm) (78009174226; 75309073226; 79010071193) (50-279) (CC PRODUCTS)Externí sklad > 4 ks1 949 Kč/ ks1 611 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 21" přední KTM SX / SXF / EXC / XC-F, HUSQVARNA, HUSABERG, GAS GAS 9G/300-36 (36X226mm) (78009174226; 75309073226; 79010071193) (50-279) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- HUSQVARNA TE 125 2T 2014-2016
- HUSQVARNA TE 300 I ROCKSTAR EDITION 2T TPI 2022
- HUSQVARNA TE 300 I JARVIS EDITION 2T TPI 2020
- HUSQVARNA TE 300 I 2T TPI 2021
- HUSQVARNA TE 250 2T TPI 2018-2022
- HUSQVARNA TC 250 2T 2014-2021
- HUSQVARNA TC 125 2014-2022
- HUSQVARNA FC 450 2014-2022
- HUSQVARNA FC 450 ROCKSTAR EDITION 2019-2022
CC Products Stainless Steel – sada špic, přední kolo 21", 36 ks, 9G/226mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka špice | 226 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 21" |
| Náboj | OEM |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- KTM SX
- KTM SXF
- KTM EXC
- KTM XC-F
- Husqvarna všechny modely
- Husaberg všechny modely
- Gas Gas všechny modely
| Nahrazuje OEM díly | 78009174226, 75309073226, 79010071193 |
| Nahrazuje díly | 50-279 |
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro uvedené modely KTM, Husqvarna, Husaberg a Gas Gas |
| Kompatibilní ráfek | 21" ráfek |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 3,6×226 mm
- 36 ks niplů
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0279 |
| Interní kód výrobce | 50-279 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro přední kolo 21" s originálním nábojem. Špice z kvalitní švédské nerezové oceli s vysokou pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů 3–5 Nm. Před montáží aplikujte malé množství Loctite na závity niplů. Zkontrolujte kompatibilitu velikosti otvorů v ráfku s dodávanými niply.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)