- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 21" přední SURRON ULTRA BEE 23-, (10G/250-36) (3,2 X 238mm) (50-0893H) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 21" přední SURRON ULTRA BEE 23-, (10G/250-36) (3,2 X 238mm) (50-0893H) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 21" přední SURRON ULTRA BEE 23-, (10G/250-36) (3,2 X 238mm) (50-0893H) (CC PRODUCTS)Externí sklad > 4 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
CC PRODUCTS Standard – sada špic, přední kolo 21", 36 ks, 10G/238mm, stříbrná, pro enduro.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 10G (3,2 mm) |
| Délka špice | 238 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 21" |
| Typ použití | Enduro |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Surron Ultra Bee (2023-)
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro Surron Ultra Bee |
| Kompatibilní ráfek | 21" přední ráfek pro Surron Ultra Bee |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 3,2 x 238 mm
- 36 ks niplů
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0893H |
Poznámky
Kompletní sada špic pro přední kolo 21" elektrického motocyklu Surron Ultra Bee od roku 2023. Špice z kvalitní švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů je 3–5 Nm. Při montáži doporučujeme použít Loctite na závity niplů. Před instalací ověřte kompatibilitu s rozměry otvorů v ráfku a náboji.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)