- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 21" přední SUZUKI RM 125 81-84, RM 250 / 500 83-84, RM 80 83-84, PE 175 82-84 9G/275-36 (55320-14411; 55320-14212) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 21" přední SUZUKI RM 125 81-84, RM 250 / 500 83-84, RM 80 83-84, PE 175 82-84 9G/275-36 (55320-14411; 55320-14212) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
Podobné produkty
0 hodnocení
919 Kč
760 Kč
bez DPH
919 Kč
760 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
979 Kč
/
ks
809 Kč
bez DPH
979 Kč
/
ks
809 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
239 Kč
/
ks
198 Kč
bez DPH
239 Kč
/
ks
198 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
1 549 Kč
/
ks
1 280 Kč
bez DPH
1 549 Kč
/
ks
1 280 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
1 029 Kč
/
ks
850 Kč
bez DPH
1 029 Kč
/
ks
850 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
949 Kč
/
ks
784 Kč
bez DPH
949 Kč
/
ks
784 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
349 Kč
/
ks
288 Kč
bez DPH
349 Kč
/
ks
288 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
679 Kč
/
ks
561 Kč
bez DPH
679 Kč
/
ks
561 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Související zboží8
špice s niply komplet. 21" přední SUZUKI RM 125 81-84, RM 250 / 500 83-84, RM 80 83-84, PE 175 82-84 9G/275-36 (55320-14411; 55320-14212) (CC PRODUCTS)Externí sklad 2 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 21" přední SUZUKI RM 125 81-84, RM 250 / 500 83-84, RM 80 83-84, PE 175 82-84 9G/275-36 (55320-14411; 55320-14212) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- SUZUKI RM 250 1983-1984
CC Products Complete Spoke Set – sada špic, přední kolo 21", 36 ks, 9G/275mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka špice | 275 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 21" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Suzuki RM 125 (1981-1984)
- Suzuki RM 250 (1983-1984)
- Suzuki RM 500 (1983-1984)
- Suzuki RM 80 (1983-1984)
- Suzuki PE 175 (1982-1984)
| Nahrazuje OEM díly | 55320-14411, 55320-14212 |
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro uvedené modely Suzuki |
| Kompatibilní ráfek | 21" ráfek pro motokrosové motocykly Suzuki z let 1981-1984 |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 3,6×275 mm
- 36 ks mosazných niplů
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0107 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro přední kolo 21" pro motokrosové modely Suzuki z 80. let. Špice jsou vyrobeny ze švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů je 3-5 Nm. Před montáží doporučujeme použít Loctite na závit špic. Určeno pouze pro originální náboje uvedených modelů Suzuki. Při montáži zkontrolujte kompatibilitu průměru otvorů v ráfku s velikostí niplů.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Související zboží 8
0 hodnocení
919 Kč
760 Kč
bez DPH
919 Kč
760 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
979 Kč
/
ks
809 Kč
bez DPH
979 Kč
/
ks
809 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
239 Kč
/
ks
198 Kč
bez DPH
239 Kč
/
ks
198 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
1 549 Kč
/
ks
1 280 Kč
bez DPH
1 549 Kč
/
ks
1 280 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
1 029 Kč
/
ks
850 Kč
bez DPH
1 029 Kč
/
ks
850 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
949 Kč
/
ks
784 Kč
bez DPH
949 Kč
/
ks
784 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
349 Kč
/
ks
288 Kč
bez DPH
349 Kč
/
ks
288 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
679 Kč
/
ks
561 Kč
bez DPH
679 Kč
/
ks
561 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
Zboží zařazeno v kategoriích














.png)