- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 21" přední YAMAHA DT 250 77-79, DT 400 77-78, IT 400 76, XT 500 76-89, XT 550 82-83 9G/300-36 (50-294) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 21" přední YAMAHA DT 250 77-79, DT 400 77-78, IT 400 76, XT 500 76-89, XT 550 82-83 9G/300-36 (50-294) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 21" přední YAMAHA DT 250 77-79, DT 400 77-78, IT 400 76, XT 500 76-89, XT 550 82-83 9G/300-36 (50-294) (CC PRODUCTS)Externí sklad 4 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 21" přední YAMAHA DT 250 77-79, DT 400 77-78, IT 400 76, XT 500 76-89, XT 550 82-83 9G/300-36 (50-294) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- YAMAHA XT 500 1976-1981
- YAMAHA DT 400 MX 1977-1979
CC PRODUCTS Stainless Steel – sada špic, přední kolo 21", 36 ks, 9G/300mm, stříbrná, pro enduro.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,2 mm) |
| Délka špice | 300 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 21" |
| Typ použití | Enduro |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Yamaha DT 250 (1977-1979)
- Yamaha DT 400 (1977-1978)
- Yamaha IT 400 (1976)
- Yamaha XT 500 (1976-1989)
- Yamaha XT 550 (1982-1983)
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro uvedené modely Yamaha |
| Kompatibilní ráfek | 21" ráfek pro přední kolo uvedených modelů |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové švédské oceli
- 36 ks mosazných niplů
- kompletní sada pro přední kolo 21"
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0294 |
| Interní kód výrobce | 50-294 |
Poznámky
Kompletní sada špic a niplů pro přední kolo 21" klasických enduro motocyklů Yamaha. Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Doporučuje se použití zajišťovacího prostředku Loctite na závity niplů. Před montáží zkontrolujte, zda průměr otvorů v ráfku odpovídá velikosti niplů. Špice jsou vyrobeny ze švédské nerezové oceli s vysokou pevností. Vhodné pro originální náboje uvedených modelů.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)