- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 21" přední YAMAHA XT 660 R / X 04-18 (9G/275-36) (50-606) (5VK-F5104-00; 5VK-F5104-01) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 21" přední YAMAHA XT 660 R / X 04-18 (9G/275-36) (50-606) (5VK-F5104-00; 5VK-F5104-01) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 21" přední YAMAHA XT 660 R / X 04-18 (9G/275-36) (50-606) (5VK-F5104-00; 5VK-F5104-01) (CC PRODUCTS)Externí sklad 1 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 21" přední YAMAHA XT 660 R / X 04-18 (9G/275-36) (50-606) (5VK-F5104-00; 5VK-F5104-01) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- YAMAHA XT 660 ZA TENERE ABS 2011-2016
- YAMAHA XT 660 Z TENERE 2008-2016
- YAMAHA XT 660 X 2004-2016
- YAMAHA XT 660 R 2004-2016
CC Products OEM Replacement – sada špic, přední kolo 21", 36 ks, 9G/275mm, stříbrná, pro enduro.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,3 mm) |
| Délka špice | 275 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | J-ohyb |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 21" |
| Typ použití | Enduro |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Yamaha XT 660 R (2004-2018)
- Yamaha XT 660 X (2004-2018)
| Nahrazuje OEM díly | 5VK-F5104-00, 5VK-F5104-01 |
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro uvedené modely Yamaha XT 660 |
| Kompatibilní ráfek | 21" přední ráfek pro Yamaha XT 660 R/X |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 9G/275 mm
- 36 ks mosazných niplů
- montážní návod
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0606 |
| Interní kód výrobce | 50-606 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro přední kolo Yamaha XT 660 R/X z let 2004-2018. Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Před montáží doporučujeme použít střední sílu Loctite na závity niplů. Špice jsou vyrobeny ze švédské nerezové oceli s vysokou pevností v tahu 1450 N/mm². Před instalací zkontrolujte, zda rozměry otvorů v ráfku odpovídají velikosti niplů. Náhrada za originální díly OEM 5VK-F5104-00 a 5VK-F5104-01.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)