- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 21" přední YAMAHA XT 660 s TENERE 83-90, XT 500 86-89, XT 600 84-89, XTZ 660 TENERE 91-96 (9G/250) (34L-25104-00) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 21" přední YAMAHA XT 660 s TENERE 83-90, XT 500 86-89, XT 600 84-89, XTZ 660 TENERE 91-96 (9G/250) (34L-25104-00) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 21" přední YAMAHA XT 660 s TENERE 83-90, XT 500 86-89, XT 600 84-89, XTZ 660 TENERE 91-96 (9G/250) (34L-25104-00) (CC PRODUCTS)Externí sklad 3 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
CC PRODUCTS OEM Replacement – sada špic, přední kolo 21", 36 ks, 9G/250mm, stříbrná, pro enduro.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka špice | 250 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | J-ohyb |
| Závit | Válcovaný, M3.5 |
| Hlava špice | Zahnutá |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
| Závit niplu | M3.5 |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 21" |
| Typ použití | Enduro |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Yamaha XT 660 Z Tenere (1983-1990)
- Yamaha XT 500 (1986-1989)
- Yamaha XT 600 (1984-1989)
- Yamaha XTZ 660 Tenere (1991-1996)
| Nahrazuje OEM díly | 34L-25104-00 |
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro uvedené modely Yamaha |
| Kompatibilní ráfek | 21" přední ráfek pro enduro motocykly Yamaha |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 9G délky 250 mm
- 36 ks mosazných niplů
- kompletní sada pro přední kolo 21"
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0563 |
Poznámky
Špice z nerezové švédské oceli s pevností 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Doporučuje se použití Loctite na závity niplů. Před montáží zkontrolujte, zda průměr otvorů v ráfku odpovídá velikosti niplů. Špice jsou určeny pro originální náboje a standardní 21" ráfky enduro motocyklů Yamaha z uvedených let.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)