- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. HONDA 19 přední CB 450 70-74, CB 500 70-78, CB 550 75-80, CB 750 69-78, 8G/300-40 (50-457) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. HONDA 19 přední CB 450 70-74, CB 500 70-78, CB 550 75-80, CB 750 69-78, 8G/300-40 (50-457) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. HONDA 19 přední CB 450 70-74, CB 500 70-78, CB 550 75-80, CB 750 69-78, 8G/300-40 (50-457) (CC PRODUCTS)Externí sklad 2 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. HONDA 19 přední CB 450 70-74, CB 500 70-78, CB 550 75-80, CB 750 69-78, 8G/300-40 (50-457) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- HONDA CB 500 K FOUR 1971-1977
- HONDA CB 550 F2 SUPERSPORT 1979
- HONDA CB 500 T TWIN 1974-1978
- HONDA CB 450 K 1970-1975
CC Products Stainless Steel – sada špic, přední kolo 19", 40 ks, 8G/300mm, stříbrná, pro standardní.
Specifikace špic
| Počet špic | 40 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Délka špice | 300 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný, 3.5x0.6 |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 40 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
| Závit niplu | 3.5x0.6 |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 19" |
| Typ použití | Standardní |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Honda CB 450 (1970-1974)
- Honda CB 500 (1970-1978)
- Honda CB 550 (1975-1980)
- Honda CB 750 (1969-1978)
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro uvedené modely Honda |
| Kompatibilní ráfek | 19" přední ráfek pro Honda CB modely |
Obsah balení
- 40 ks špic z nerezové oceli 4,0×300 mm
- 40 ks mosazných niplů
- kompletní sada pro přední kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0457 |
| Interní kód výrobce | 50-457 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro přední kolo Honda CB modelů z let 1969-1980. Doporučený utahovací moment niplů 3–5 Nm. Před montáží doporučujeme použít Loctite na závity niplů. Špice jsou vyrobeny ze švédské nerezové oceli s vysokou pevností. Zkontrolujte kompatibilitu s vaším ráfkem před objednáním.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)