- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- HAAN WHEELS zesílené špice s niply (komplet) zadní 18 KTM 95-20, HUSQVARNA 14-20 barva stříbrná
HAAN WHEELS zesílené špice s niply (komplet) zadní 18 KTM 95-20, HUSQVARNA 14-20 barva stříbrná
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
HAAN WHEELS zesílené špice s niply (komplet) zadní 18 KTM 95-20, HUSQVARNA 14-20 barva stříbrnáExterní sklad > 4 ks2 069 Kč/ ks1 710 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Haan Wheels Zesílené špice – sada špic s niply, zadní kolo 18", 32 ks, 9G, zesílené, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 32 ks |
| Rozložení | 16 vnitřních + 16 vnějších |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,2 mm) |
| Délka vnitřní špice | 179 mm (strana řetězového kolečka) |
| Délka vnější špice | 185 mm (strana brzdového kotouče) |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Typ špice | J-ohyb |
| Zesílené | Ano (heavy-duty) |
| Závit | Válcovaný, 3.5x0.6 |
| Hlava špice | button_head, 90° |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 32 ks |
| Rozměr niplu | 7,6x20 mm |
| Materiál niplů | Mosaz |
| Velikost klíče | 6 mm |
| Závit niplu | 3.5x0.6 |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 18x2,15 |
| Náboj | OEM |
| Vzor pletení | 3-křížové |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- KTM všechny modely (1995-2020)
- Husqvarna všechny modely (2014-2020)
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely KTM a Husqvarna |
| Kompatibilní ráfek | 18" zadní ráfek s šířkou 2,15" |
Obsah balení
- 32 ks zesílených špic z nerezové oceli
- 32 ks mosazných niplů 7,6×20 mm
- montážní návod
Dostupné varianty
- 25 3401 – přední, 21", stříbrná, přední kompletní sada špic s niply pro 21" ráfek
- 25 3403 – zadní, 18", černá, zadní kompletní sada špic s niply v černém provedení
Identifikátory
| Katalogové číslo | 25 3402 |
Poznámky
Kompletní sada zesílených špic s niply pro zadní kolo. Doporučený utahovací moment niplů je 3–5 Nm. Před montáží doporučujeme použít Loctite 243 na závity niplů. Kompatibilní s originálními náboji KTM (1995-2020) a Husqvarna (2014-2020). Zesílené provedení vhodné pro tvrdší použití v motokrosu a enduru. Před objednáním zkontrolujte velikost otvorů v ráfku - pokud neodpovídají průměru niplů 7,6 mm, bude nutná výměna za jiný typ.

HAAN WHEELS
Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceHAAN WHEELS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)