- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- HAAN WHEELS zesílené špice s niply (komplet) zadní 18 YAMAHA YZF250/450 09-19 barva stříbrná
HAAN WHEELS zesílené špice s niply (komplet) zadní 18 YAMAHA YZF250/450 09-19 barva stříbrná
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
Podobné produkty
0 hodnocení
2 019 Kč
/
ks
1 669 Kč
bez DPH
2 019 Kč
/
ks
1 669 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
2 499 Kč
/
ks
2 065 Kč
bez DPH
2 499 Kč
/
ks
2 065 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
2 559 Kč
/
ks
2 115 Kč
bez DPH
2 559 Kč
/
ks
2 115 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
699 Kč
/
ks
578 Kč
bez DPH
699 Kč
/
ks
578 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
319 Kč
/
ks
264 Kč
bez DPH
319 Kč
/
ks
264 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
949 Kč
/
ks
784 Kč
bez DPH
949 Kč
/
ks
784 Kč
bez DPH
Externí sklad
4 ks
0 hodnocení
949 Kč
/
ks
784 Kč
bez DPH
949 Kč
/
ks
784 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
949 Kč
/
ks
784 Kč
bez DPH
949 Kč
/
ks
784 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Související zboží8
HAAN WHEELS zesílené špice s niply (komplet) zadní 18 YAMAHA YZF250/450 09-19 barva stříbrnáExterní sklad 2 ks2 069 Kč/ ks1 710 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl HAAN WHEELS zesílené špice s niply (komplet) zadní 18 YAMAHA YZF250/450 09-19 barva stříbrná je vhodný pro:
- YAMAHA YZF 250 2009-2019
HAAN WHEELS Zesílené kompletní sady – sada špic s niply, zadní kolo 18", 36 ks, 9G, zesílené, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,2 mm) |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Zesílené | Ano (heavy-duty) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 18" |
| Náboj | OEM |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Yamaha YZF250 (2009-2019)
- Yamaha YZF450 (2009-2019)
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely Yamaha |
| Kompatibilní ráfek | 18" zadní ráfek pro motokros |
Obsah balení
- 36 ks zesílených špic z nerezové oceli
- 36 ks niplů
- kompletní sada pro zadní kolo 18"
Dostupné varianty
- 25 5404 – zadní, 18", stříbrná, zadní kolo 18" pro Yamaha YZF250/450 '09-'19
Identifikátory
| Katalogové číslo | 25 5404 |
Poznámky
Zesílená sada špic a niplů pro zadní kolo 18" motokrosových motocyklů Yamaha YZF250/450 z let 2009-2019. Doporučený utahovací moment niplů je 3–5 Nm. Doporučuje se použití Loctite na závity niplů. Před instalací zkontrolujte kompatibilitu rozměrů otvorů v ráfku s dodávanými niply. Špice jsou vyrobeny ze zesílené nerezové oceli pro vyšší odolnost při motokrosu.

HAAN WHEELS
Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceHAAN WHEELS
Související zboží 8
0 hodnocení
2 019 Kč
/
ks
1 669 Kč
bez DPH
2 019 Kč
/
ks
1 669 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
2 499 Kč
/
ks
2 065 Kč
bez DPH
2 499 Kč
/
ks
2 065 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
2 559 Kč
/
ks
2 115 Kč
bez DPH
2 559 Kč
/
ks
2 115 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
699 Kč
/
ks
578 Kč
bez DPH
699 Kč
/
ks
578 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
319 Kč
/
ks
264 Kč
bez DPH
319 Kč
/
ks
264 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
949 Kč
/
ks
784 Kč
bez DPH
949 Kč
/
ks
784 Kč
bez DPH
Externí sklad
4 ks
0 hodnocení
949 Kč
/
ks
784 Kč
bez DPH
949 Kč
/
ks
784 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
949 Kč
/
ks
784 Kč
bez DPH
949 Kč
/
ks
784 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
Zboží zařazeno v kategoriích














.png)